Savaitgalį Graikijos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Atėnuose trečiąją vietą rutulio stūmime užėmė Renata Bolšakovaitė (13,91 m).

Nugalėjo pirmenybių šeimininkė Chrysi Moesidou (15,08 m), aplenkusi kitą Graikijos sportininkę Florentią Kappą (14,07 m).

Austrijos lengvaatlečių čempionate Vienoje ketvirtas 1500 m bėgime finišavo Tomas Kuzinas - 4 minutės 05,27 sekundės.

Aleksas Abromavičius laimėjo turnyrą Mičigano valstijoje (JAV), nustūmęs rutulį 17,12 m bei pasiekęs geriausią sezono rezultatą Lietuvoje.

NCAA "Sun Belt" konferencijos čempionate Tenesio valstijoje (JAV) dalyvavo Tomas Šičkus. Trišuoliu varžybose (14,51 m) jis buvo šeštas, o šuoliuose į tolį - septynioliktas (6,36 m).

Naujosios Anglijos valstijos III diviziono vyrų čempionatas vyko Medforde, o moterų - Northamptone (Masačiūsetso valstija). Deividas Šeferis iškovojo trečiąją vietą 200 m bėgime (22,70 sek.), o 400 m distancijoje buvo diskvalifikuotas. Trečia 1000 m bėgime (2:59,53) finišavo Olga Kondratjeva. Tą pačią dieną ji bėgo ir vieną mylią bei užėmė penktąją vietą (5:04,87).