deividas šeferis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deividas šeferis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deividas šeferis“.

Ieties metikės I. Stasiulionytės pergalė lengvaatlečių varžybose JAV

Ieties metikės Ingos Stasiulionytės pergalė lengvaatlečių varžybose JAV Savo antrosiose naujojo sezono lengvaatlečių varžybose JAV ("Mt.SAC Relays") Inga Stasiulionytė numetė ietį 58,67 m bei užėmė pirmąją vietą. "Kansas Relays" turnyre Lorence Austra Skujytė nušoko į tolį nušoko 6,03 m bei užėmė dešimtąją vietą, o 100 m barjeriniame bėgime (14,51 sek.) buvo vienuolikta. "Kansas Relays" varžybų 100 m bėgimo finale nestartavo Agnė Eggerth.
2008-04-21

Lietuvos ieties metikės pergalė JAV

Los Andžele (JAV) vykusiose „Rafer Johnson/Jackie Joyner Kersee Invitational“ tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose moterų ieties metimo rungtį laimėjo Inga Stasiulionytė. Lietuvos lengvaatletės rezultatas - 53,59 m. Amherste (JAV) „UMass Invitational“ varžybose Olga Kondratjeva užėmė antrąją vietą 1500 m bėgime - 4 minutės 38,36 sekundės. 800 m distanciją ji baigė aštunta (2:16,93), o Deividas Šeferis 200 m bėgime buvo trečias (21,84 sek.
2008-04-13

Lietuvos lengvaatlečių startai JAV stadionuose

Sėkmingai JAV stadionuose vykstančiose lengvosios atletikos varžybose startuoja ir Lietuvos sportininkai. Viljamstone „Williams Invitational“ vykusiose varžybose Olga Kondratjeva laimėjo 400 m (1:00.86) ir 5000 m (18:34.94) bėgimus. Dvi pergalės iškovojo ir Deividas Šeferis, buvęs greičiausias 100 m (11.08) bėgime ir su komandos draugais laimėjęs 4x100 m (42.83) estafetę.
2008-04-06

Lengvaatlečiai sezoną pradėjo JAV

Praėjusį savaitgalį lengvaatlečiai naująjį 2008 metų sezoną pradėjo JAV stadionuose. „Shamrock Invitational“ turnyre Pietų Karolinos valstijoje Olga Kondratjeva 1500 m bėgime užėmė ketvirtąją vietą (4 min. 40,44 sek.). Deividas Šeferis 100 m distancijoje buvo septynioliktas (11,08 sek.), o 200 m distancijoje - šešioliktas (22,04 sek.
2008-03-24

Lietuvos lengvaatlečių rezultatai varžybose užsienyje

Savaitgalį Graikijos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Atėnuose trečiąją vietą rutulio stūmime užėmė Renata Bolšakovaitė (13,91 m).Nugalėjo pirmenybių šeimininkė Chrysi Moesidou (15,08 m), aplenkusi kitą Graikijos sportininkę Florentią Kappą (14,07 m).Austrijos lengvaatlečių čempionate Vienoje ketvirtas 1500 m bėgime finišavo Tomas Kuzinas - 4 minutės 05,27 sekundės.
2008-02-25

Lietuvos lengvaatlečių startai užsienio maniežuose

Austrijos jaunių lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatą Lince laimėjo Adomas Kuzinas, 3000 m nubėgęs per 8 minutes 52,42 sekundės. Čempiono brolis Tomas Kuzinas užėmė trečiąją vietą tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lince, 1500 m baigęs per 3 min. 58,65 sek. Didžiosios Britanijos uždarų patalpų lengvaatlečių pirmenybėse Šefilde Rimantas Martišauskas nustūmė rutulį 16,72 m ir buvo šeštas.
2008-02-11

Rasa Troup lengvaatlečių varžybose JAV užėmė antrąją vietą

Minesotos valstijoje (JAV) vykusiose uždarų patalpų "Jack Johnson Classic" lengvaatlečių varžybose antrąją vietą 3000 m bėgime užėmė Rasa Troup, distanciją įveikusi per 9 minutes 21,81 sekundės.Nugalėjo Emily Brown (9:10,60), o trečia finišavo Diane Nukuri (9:24.25). Deividas Šeferis dalyvavo "Reabok Collegiate Games" lengvaatlečių varžybose Bostone (JAV). 55 m bėgime jis finišavo dvyliktas (6,76 sek.), 200 m rungtyje - šeštas (22,77 sek.
2008-01-28

Sėkmingi lietuvių startai JAV studentų lengvosios atletikos žaidynėse

Savaitgalį Arlingtone (JAV) vykusiose "UTA Invitational" vykusiose studentų lengvosios atletikos varžybose Živilė Šikšnelytė laimėjo trišuolio (12,36 m) rungtį, o šuoliuose į tolį užėmė penktąją vietą (5,73 m).San Diege Olga Kondratjeva 800 m bėgimą baigė antra (2 min. 17,30 sek.), o Deividas Šeferis 100 m bėgime buvo penktas (11,26 sek.