tomas kuzinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas kuzinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas kuzinas“.

Austrijoje – bėgikės L. Grinčikaitės triumfas!

Austrijos mieste Lince ketvirtadienį vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose bėgikė Lina Grinčikaitė 60 m bėgimo rungtyje pasiekė geriausią šio sezono rezultatą. Lietuvė atrankos bėgime distanciją įveikė per 7,39 sek. ir užėmė antrąją vietą, o finale, nubėgusi per 7,32 sek., nepaliko vilčių varžovėms ir finišavo pirma. Vitalijus Kozlovas užėmė trečiąją vietą 800 m bėgime. Lietuvos atstovas trasą įveikė per 1 min. 49,20 sek.
2009-02-06

Lietuvos lengvaatlečių rezultatai varžybose užsienyje

Savaitgalį Graikijos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Atėnuose trečiąją vietą rutulio stūmime užėmė Renata Bolšakovaitė (13,91 m).Nugalėjo pirmenybių šeimininkė Chrysi Moesidou (15,08 m), aplenkusi kitą Graikijos sportininkę Florentią Kappą (14,07 m).Austrijos lengvaatlečių čempionate Vienoje ketvirtas 1500 m bėgime finišavo Tomas Kuzinas - 4 minutės 05,27 sekundės.
2008-02-25

Lietuvos lengvaatlečių startai užsienio maniežuose

Austrijos jaunių lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatą Lince laimėjo Adomas Kuzinas, 3000 m nubėgęs per 8 minutes 52,42 sekundės. Čempiono brolis Tomas Kuzinas užėmė trečiąją vietą tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lince, 1500 m baigęs per 3 min. 58,65 sek. Didžiosios Britanijos uždarų patalpų lengvaatlečių pirmenybėse Šefilde Rimantas Martišauskas nustūmė rutulį 16,72 m ir buvo šeštas.