aleksas abromavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksas abromavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksas abromavičius“.

Į Europos čempionatą – su viltimi parvežti medalius

Rugpjūčio 12–17 dienomis į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą kryps visų sporto aistruolių akys. Tiksinčių laikrodžių sostinėje nugriaudės ilgai lauktos Europos pirmenybės, į kurias išvyksta rekordinė Lietuvos delegacija. Iš Helsinkyje prieš dvejus metus vykusio Senojo žemyno čempionato lietuviai į tėvynę parvežė du medalius – šuolininkas Raivydas Stanys iškovojo sidabro, o sprinterė Lina Grinčikaitė – bronzos medalį.
2014-08-07

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate – vienuolika Londono olimpinių žaidynių dalyvių

Jau šį savaitgalį Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyks 91-as Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Beveik 300 sportininkų, tarp kurių bus net vienuolika Londono olimpinėse žaidynėse startavusių lengvaatlečių, išsiaiškins 40-ies rungčių Lietuvos čempionus. Kai kuriems sportininkams tai bus paskutinė galimybė įvykdyti Europos čempionato normatyvą.
2014-07-24

Disko metikas A. Abromavičius varžybose Danijoje – trečias

Ketvirtadienį Danijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Copenhagen Athletic Games“ Lietuvos disko metikas Aleksas Abromavičius užėmė trečiąją vietą. Lietuvis diską numetė 57 m 50 cm. Sėkmingiausias A. Abromavičiaus metimas buvo šeštasis. Nugalėjo vengras Gaboras Matė – 58 m 67 cm. Antrąją vietą užėmė švedas Niklas Arrhenius – 58 m 32 cm. Šioje rungtyje dalyvavo devyni sportininkai.
2010-08-13

Virgilijus Alekna pasiekė geriausią sezono rezultatą – 69 m 59 cm

Pasaulio lengvosios atletikos čempionatui besirengiantis dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna triumfavo sekmadienį Jurbarke vykusiose tradicinėse varžybose "Jurbarkas 2009". 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 69 m 59 cm ir pasiekė geriausią asmeninį sezono rezultatą. Sėkmingiausias buvo šeštasis V. Aleknos bandymas. Pirmuoju mėginimu jis įrankį numetė 69 m 31 cm, antruoju - 68 m 90 cm, ketvirtuoju - 68 m 48 cm, o trečiasis ir penktasis bandymai nebuvo įskaityti.
2009-08-10

Virgilijus Alekna diską nusviedė 68 m 44 cm

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate sekmadienį Virgilijus Alekna diską nusviedė 68 m 44 cm ir tapo šalies čempionu. Sėkmingiausias buvo antrasis 37 metų vilniečio bandymas. Pirmuoju mėginimu jis diską nusviedė 68 m 5 cm, trečiuoju - 68 m 43 cm, penktuoju - 65 m 76 cm, o šeštuoju – 67 m 89 cm. Ketvirtasis V. Aleknos bandymas nebuvo įskaitytas. Antrąją vietą užėmęs 24 metų Aleksas Abromavičius diską nusviedė 56 m 71 cm.
2009-08-02

V. Alekna atvirajame Vilniaus čempionate diską nusviedė 66 m 30 cm

Atvirajame Vilniaus lengvosios atletikos čempionate Vingio parko stadione pirmadienį Virgilijus Alekna diską nusviedė 66 m 30 cm. Tai buvo ketvirtosios 37-erių metų vilniečio varžybos šį sezoną. Geriausias V. Aleknos bandymas buvo trečiasis. Pirmuoju bandymu jis diską nuskraidino 65 m 50 cm, antruoju - 64 m 39 cm, ketvirtuoju - 64 m 59 cm, o penktuoju - 65 m 18 cm. Šeštasis Virgilijaus metimas nebuvo įskaitytas. Antrąją vietą užėmė Aleksas Abromavičius. Jis diską nusviedė 57 m 63 cm.
2009-06-29

Lietuvos lengvaatlečių rezultatai varžybose užsienyje

Savaitgalį Graikijos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Atėnuose trečiąją vietą rutulio stūmime užėmė Renata Bolšakovaitė (13,91 m).Nugalėjo pirmenybių šeimininkė Chrysi Moesidou (15,08 m), aplenkusi kitą Graikijos sportininkę Florentią Kappą (14,07 m).Austrijos lengvaatlečių čempionate Vienoje ketvirtas 1500 m bėgime finišavo Tomas Kuzinas - 4 minutės 05,27 sekundės.
2008-02-25

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.