Pasaulio lengvosios atletikos čempionatui besirengiantis dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna triumfavo sekmadienį Jurbarke vykusiose tradicinėse varžybose "Jurbarkas 2009".

37-erių metų vilnietis diską nusviedė 69 m 59 cm ir pasiekė geriausią asmeninį sezono rezultatą.

Sėkmingiausias buvo šeštasis V. Aleknos bandymas. Pirmuoju mėginimu jis įrankį numetė 69 m 31 cm, antruoju - 68 m 90 cm, ketvirtuoju - 68 m 48 cm, o trečiasis ir penktasis bandymai nebuvo įskaityti.

Antrąją vietą užėmė Aleksas Abromavičius (59,38 m), trečiąjį - Andrius Gudžius (57,01), ketvirtąją - Giedrius Šakinis (55,39).

100 m bėgimo varžybas laimėjo Rytis Sakalauskas (10,50 sek.) ir Inesa Matuliauskaitė (13,44), 400 m bėgime greičiausi buvo Neringa Levertavičiutė (1.10,34) ir Karolis Paulauskas (51,28), 800 m bėgime - Giedrė Mauliutė (2.53,81) ir K. Paulauskas (1.59,33).

Ietį toliausiai numetė Ramūnas Butkus (65,48 m) ir Viktorija Barvičiūtė (47,69), o šuolių į tolį varžybas laimėjo Gintaras Baltrušaitis (5,94 m).