rimantas martišauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimantas martišauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimantas martišauskas“.

Vilniuje – eilinis Simo Bertašiaus rekordas ir estafetės komandos triumfas

Planas įvykdytas ir viršytas – Lietuvos moterų 4x400 m estafetė žengė didžiulį žingsnį Europos čempionato link. Penktadienį Vilniuje vykusiose sporto klubo „Cosma“ taurės varžybose lietuvės pasiekė šeštą sezono rezultatą žemyne bei beveik užsitikrino teisę startuoti svarbiausiose metų lengvosios atletikos varžybose. Lietuvos komanda – Eva Misiūnaitė, Eglė Balčiūnaitė, Modesta Morauskaitė ir Agnė Šerkšnienė – distanciją įveikė per 3 min. 33,03 sek.
2018-06-29

Rutulio stūmikas R. Martišauskas pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

Didžiosios Britanijos lengvosios atletikos klubų aukščiausiosios lygos turnyre Rimantas Martišauskas nugalėjo vyrų rutulio stūmime, pasiekęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą -18,79 m. Lietuvis aplenkė prizininkais tapusius Scottą Riderį (18,23 m) ir Zane'ą Duqueminą (18,13 min.
2014-07-07

Europos čempionate debiutavusiam rulio stumikui R. Martišauskui koją pakišo jaudulys

Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Geteborge (Švedija) pirmasis iš Lietuvių ketvirtadienį startavo rutulio stūmikas Rimantas Martišauskas, teigiama pranešime spaudai. Rutulio stūmimo kvalifikacinės varžybos vyko dar pagrindinių varžybų išvakarėse. Jaudulys ir patirties stoka pakišo koją mūsų šalies sportininkui ir jis galutinėje įskaitoje užėmė 23 vietą. Pirmasis R.Martišausko bandymas - 17.37 m ir po pirmojo bandymo lietuvis užėmė 21 vietą.
2013-02-28

R. Martišauskas rutulio stūmimo sektoriuje Ispanijoje - ketvirtas

Ispanijoje vykusiose 18-ose tarptautinėse „Palafrugell Costa Brava“ lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje ketvirtąją vietą užėmė Rimantas Martišauskas. Lietuvis įrankį nustūmė 16 m 62 cm. Nugalėtoju tapo amerikietis Stivas Mansas (Steve Manz) - 18 m 38 cm.
2009-05-31

Lietuvos lengvaatlečių startai užsienio maniežuose

Austrijos jaunių lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatą Lince laimėjo Adomas Kuzinas, 3000 m nubėgęs per 8 minutes 52,42 sekundės. Čempiono brolis Tomas Kuzinas užėmė trečiąją vietą tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lince, 1500 m baigęs per 3 min. 58,65 sek. Didžiosios Britanijos uždarų patalpų lengvaatlečių pirmenybėse Šefilde Rimantas Martišauskas nustūmė rutulį 16,72 m ir buvo šeštas.