Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio čempionatas. Garliavoje vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda didžiajame finale trečiąjį kartą iš eilės nugalėjo titulą gynusį Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą rezultatu 35:31 (21:13). Garliaviškės laimėjo seriją „sausu“ rezultatu 3:0 ir iškovojo šalies čempionių vardus.

„Garliavos“ klubas čempionių vardus susigrąžino po keturių metų tarpusavio kovos. Garliavietės paskutinį kartą šį titulą buvo pelniusios 2012 metais, kai didžiajame finale po dramatiškos serijos 3:2 nugalėjo tuometinį Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą. Po to aukso medaliais dabinosi kaunietės – 2013, 2014, 2015 ir 2016 metais. Jos laimėjo prieš Kauno rajono „HC Garliava“ klubą.

Čempionių HC „Garliava“ klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Laura Masiulevičiūtė (8 įv.), Greta Rinkevičiūtė ir Laima Bernatavičiūtė (po 7 įv.), Kamilė Bušaitė (5 įv.), Emilė Aglinskaitė (4 įv.), Evelina Dževerakaitė (3 įv.), Gabija Kleizaitė (1 įv.).

„ACME-Žalgiris“ komandoje pasižymėjo Inesa Verbovik (9 įv.), Klaudija Šidlauskytė (7 įv.), Audinga Kniubaitė (6 įv.), Viltė Lubytė (3 įv.), Greta Burkaitė ir Austėja Narauskaitė (po 2 įv.), Simona Kazlauskaitė ir Gabrielė Vaičiūtė (po 1 įv.).

Klaipėdoje mažajame finale „Dragūnas-Viesulas“ irgi trečiąjį kartą privertė kapituliuoti Vilniaus „ALANDEKO-VICHY“ komandą, santykiu 27:20 (12:6) ir, laimėjusios seriją 3:0, antrus metus iš eilės iškovojo Lietuvos čempionato bronzos medalius.

Mažojo finalo dvikovoje nugalėtojoms „Dragūnas-Viesulas“ ekipoje taikliai žaidė Brigita Ivanauskaitė (10 įv.), Roberta Ivanauskaitė (5 įv.), Fausta Abrutytė ir Austėja Rimkutė (po 3 įv.), Dovilė Mižutytė, Skirmantė Pociūtė ir Akvilė Tolvaišaitė (po 2 įv.).

„ALANDEKO-VICHY“ kolektyvui įvarčius pelnė Gintarė Butkevičiūtė (6 įv.), Gabija Balevičiūtė (5 įv.), Gerda Trušytė (3 įv.), Greta Noreikaitė, Ieva Balčiūtė ir Eglė Burakauskaitė (po 2 įv.).