audinga kniubaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audinga kniubaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audinga kniubaitė“.

Lietuvos beisbolo rinktinė pasaulio čempionate iškovojo istorinę pergalę

Meksikoje vykstančiame pirmajame pasaulio beisbolo-5 čempionate istorinę pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Trečio turo rungtynėse Lietuvos beisbolininkai po permainingos kovos įveikė vieną iš pasaulio čempionato favoričių Japonijos rinktinę. Pasaulio čempionate žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmose lietuvių ir japonų rungtynėse prireikė net trijų pratęsimų.
2022-11-09

Lietuvos moterų rankinio lyga turi naujas čempiones

Lietuvos moterų rankinio lyga turi naujas čempiones. Kauno „ACME-Žalgiris“ merginos iškovojo pergalę prieš Kauno rajono HC „Garliavą SM-Cascadą“ (38:32) ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo rezultatu 3:0. Kaip ir pirmuose dvejuose finalo susitikimuose, žalgirietės pirmajame kėlinyje atitrūko nuo praėjusių metų čempionių iš Garliavos.
2018-05-16

Lietuvos čempionės – „Garliava SM-CASCADA“

Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio čempionatas. Garliavoje vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda didžiajame finale trečiąjį kartą iš eilės nugalėjo titulą gynusį Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą rezultatu 35:31 (21:13). Garliaviškės laimėjo seriją „sausu“ rezultatu 3:0 ir iškovojo šalies čempionių vardus. „Garliavos“ klubas čempionių vardus susigrąžino po keturių metų tarpusavio kovos.
2017-05-04

„VPU Šviesos-Eglės“ rankininkės iškovojo trečiąją pergalę

Lietuvos moterų rankinio lygos čempionate šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus „VPU Šviesa-Eglė“ svečiuose 24:21 (10:12) įveikė Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) rankininkes ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.