greta noreikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „greta noreikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „greta noreikaitė“.

Lietuvos čempionės – „Garliava SM-CASCADA“

Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio čempionatas. Garliavoje vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda didžiajame finale trečiąjį kartą iš eilės nugalėjo titulą gynusį Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą rezultatu 35:31 (21:13). Garliaviškės laimėjo seriją „sausu“ rezultatu 3:0 ir iškovojo šalies čempionių vardus. „Garliavos“ klubas čempionių vardus susigrąžino po keturių metų tarpusavio kovos.