53-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "4 Jours de Dunkerque" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 51-as finišavo bei 28-ąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Agritubel" ekipos narys Linas Balčiūnas.

Jo komandos draugas Aivaras Baranauskas ketvirtadienį buvo 60-as bei iš 60-osios pozicijos pakilo į 55-ąją.

Abu Lietuvos dviratininkai trečiajame (184,9 km) etape finišavo kartu su pagrindine grupe - po 4 valandų 21 minutės bei 2 sekundžių.

Etapo nugalėtoju tapo britas Markas Cavendishas, akimirka aplenkęs belgą Gertą Steegmansą bei kitą Didžiosios Britanijos dviratininką Rogerį Hammondą:

174.Ed Clancy (D. Britanija) atsiliko 10:58

Bendrojoje lenktynių įskaitoje L. Balčiūną nuo lyderio prancūzo Davido Bouchero tebeskiria 55 sekundės, o A. Baranauską - daugiau nei 5 minutės: