sebastien minard

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastien minard“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastien minard“.

L. Balčiūnas dviratininkų lenktynių Prancūzijoje trečiajame etape buvo 51-as

53-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "4 Jours de Dunkerque" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 51-as finišavo bei 28-ąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Agritubel" ekipos narys Linas Balčiūnas. Jo komandos draugas Aivaras Baranauskas ketvirtadienį buvo 60-as bei iš 60-osios pozicijos pakilo į 55-ąją. Abu Lietuvos dviratininkai trečiajame (184,9 km) etape finišavo kartu su pagrindine grupe - po 4 valandų 21 minutės bei 2 sekundžių.
2007-05-11

Aivaras Baranauskas tapo dviratininkų lenktynių Prancūzijoje nugalėtoju

Lietuvis Aivaras Baranauskas tapo 53-ą kartą Prancūzijoje vykusių "Grand Prix de Beuvry-La-Foret" dviratininkų lenktynių nugalėtoju. Lietuvos dviratininkas 156 km distanciją įveikė per 3 valandas 38 minutes ir 16 sekundžių, finiše akimirka aplenkęs prancūzą Fredericą Delanlande`ą. Iš 102 varžybose startavusių sportininkų finišavo tik 28: 1. Aivaras Baranauskas 3:38:162. Frederic Delalande (Prancūzija) tas pats laikas3. Antoine Nys (Prancūzija) atsiliko 22 sek.
2003-08-28

Lietuvos dviratininkas tapo lenktynių Prancūzijoje nugalėtoju

53-ią kartą Prancūzijoje vykusių tradicinių "Grand Prix de Beuvry-La-Foret" dviratininkų lenktynių nugalėtoju tapo Arūnas Baranauskas. Lietuvis 156 km finiše akimirka aplenkė kartu su juo finišavusį prancūzą Fredericą Delalande`ą. Abu dviratininkai distanciją įveikė per 3 valandas 38 minutes ir 16 sekundžių: 1. Arūnas Baranauskas 3:38:16 2. Frederic Delalande tas pats laikas 3. Antoine Nys (Prancūzija) atsiliko 22 sek.