lars ytting bak

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lars ytting bak“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lars ytting bak“.

L. Balčiūnas dviratininkų lenktynių Prancūzijoje trečiajame etape buvo 51-as

53-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "4 Jours de Dunkerque" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 51-as finišavo bei 28-ąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Agritubel" ekipos narys Linas Balčiūnas. Jo komandos draugas Aivaras Baranauskas ketvirtadienį buvo 60-as bei iš 60-osios pozicijos pakilo į 55-ąją. Abu Lietuvos dviratininkai trečiajame (184,9 km) etape finišavo kartu su pagrindine grupe - po 4 valandų 21 minutės bei 2 sekundžių.
2007-05-11

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse trečiadienį Raimondas Rumšas finišavo keturiasdešimt antras

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių septynioliktame etape trečiadienį 42-as finišavo bei penktąją vietą bendroje įskaitoje išsaugojo "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas. "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas finiše tarp 138 dalyvių buvo 77-as, o bendroje įskaitoje tebėra 57-as.
2003-05-29

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse Raimondas Rumšas pakilo į šeštąją vietą

Italijoje vykstančių prestižinių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių dvyliktame etape "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas ketvirtadienį finišavo tryliktas, tačiau bendroje įskaitoje iš septintosios vietos pakilo į šeštąją.