Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių septynioliktame etape trečiadienį 42-as finišavo bei penktąją vietą bendroje įskaitoje išsaugojo "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas.

"Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas finiše tarp 138 dalyvių buvo 77-as, o bendroje įskaitoje tebėra 57-as.

Abu lietuviai finišavo kartu su pagrindine grupe, o 117 km etapo nugalėtoju - jau šeštą kartą šiose lenktynėse - tapo italas Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis) - 2 valandos 39 minutės ir 47 sekundės:

1. Alessandro Petacchi (Italija) 2:39:472. Jan Svorada (Čekija)3. Giovanni Lombardi (Italija)4. Angelo Furlan (Italija)5. Werner Riebenbauer (Austrija)...42.Raimondas Rumšas...77.Marius Sabaliauskas tas pats laikas...138.Lars Ytting Bak (Danija) atsiliko 3:33Bendroje įskaitoje pirmaujančiam italui Gilberto Simoniui R.Rumšas pralaimi 6 minutes ir 11 sekundžių, o M.Sabaliauskas - daugiau nei valandą:

1. Gilberto Simoni (Italija) 74:01:132. Stefano Garzelli (Italija) atsilieka 1 min. 58 sek.3. Jaroslav Popovič (Ukraina) 4:054. Andrea Noe (Italija) 5:165. Raimondas Rumšas 6:11...57.Marius Sabaliauskas 1:02:11...138.Bogdan Bondarev (Ukraina) 2:26:06