jaroslav popovič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaroslav popovič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaroslav popovič“.

T.Vaitkus finišavo su pagrindine grupe

65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica penktajame etape kartu su pagrindine grupe finišavo ir 50-ą vietą užėmė "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas penktadienį 178 km distancijoje 14 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui ukrainiečiui Jaroslavui Popovičiui ir bendrojoje įskaitoje iš 104-osios pozicijos pakilo į 77-ąją.
2007-03-17

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse Raimondas Rumšas išsaugojo šeštąją vietą

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių dvidešimtame etape šeštadienį keturiasdešimt trečias tarp 97 dalyvių finišavo, tačiau šeštąją poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas. "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas finiše buvo 35-as, o bendroje įskaitoje tebėra 48-as. Šeštadienio etapo nugalėtoju tapo italas Giovanni Lombardi (Džiovanis Lombardis), 133 km įveikęs per 3 valandas 5 minutes ir 30 sekundžių.
2003-06-01

R. Rumšas finišavo septintas

86-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių "Giro d'Italia" 19-ajame etape penktadienį lietuvis Raimondas Rumšas, atstovaujantis Italijos komandai "Lampre", finišavo septintas ir bendrojoje įskaitoje išsaugojo šeštąją vietą. Kitas lietuvis Marius Sabaliauskas ("Saeco") finišo liniją kirto 75-tas ir bendrojoje įskaitoje iš 45-osios vietos nukrito į 48-ąją.
2003-05-30

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse Raimondas Rumšas ketvirtadienį finišavo penktas

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių aštuonioliktame etape ketvirtadienį penktas finišavo, tačiau bendroje įskaitoje iš penktosios pozicijos į šeštąją nukrito "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas. Lietuvos dviratininkas 174 km distancijoje 4 minutes ir 1 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Dario Frigo iš "Fassa Bortolo" ekipos, kuris nuotolį nuvažiavo per 5 valandas 23 minutes ir 43 sekundes.
2003-05-29

R. Rumšas išsaugojo penktąją poziciją

86-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių "Giro d'Italia" 17-ajame etape trečiadienį lietuvis Raimondas Rumšas, atstovaujantis Italijos komandai "Lampre", finišavo su pagrindine grupe ir išsaugojo penktąją poziciją bendrojoje įskaitoje. Etapą laimėjo italas Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis, "Fassa Bortolo"), 117 km nuvažiavęs per 2 val. 39 min. 47 sek. Tai - jo šeštoji pergalė šių metų "Giro d'Italia" lenktynėse.
2003-05-29

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse trečiadienį Raimondas Rumšas finišavo keturiasdešimt antras

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių septynioliktame etape trečiadienį 42-as finišavo bei penktąją vietą bendroje įskaitoje išsaugojo "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas. "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas finiše tarp 138 dalyvių buvo 77-as, o bendroje įskaitoje tebėra 57-as.
2003-05-29

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse Raimondas Rumšas tebėra penktas

Italijoje vykstančių prestižinių 86-ųjų daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių šešioliktame etape pirmadienį "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas užėmė 30-ąją vietą, tačiau bendroje įskaitoje išsaugojo penktąją poziciją. Lietuvos dviratininkas 207 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe, o etapo nugalėtoju - jau penktą kartą šioje lenktynėse - tapo italas Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis) - 4 valandos 39 minutės ir 34 sekundės.
2003-05-27

Techninės problemos R. Rumšui nesutrukdė išsaugoti penktąją poziciją

86-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių "Giro d'Italia" 15-ajame etape - 42,5 km atskiro starto lenktynėse - sekmadienį lietuvis Raimondas Rumšas, atstovaujantis Italijos komandai "Lampre", užėmė 17-ąją vietą ir išsaugojo penktąją poziciją bendrojoje įskaitoje. Etapą laimėjo ispanas Aitoras Gonsalesas (Aitor Gonzalez, "Fassa Bortolo"), distanciją įveikęs per 54 min. 33 sek. (vid. greitis - 46,746 km/h). R. Rumšas jam pralaimėjo 2 min. 43 sek.
2003-05-26

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse šeštadienį Raimondas Rumšas buvo trečias

Italijoje vykstančių prestižinių 86-ųjų daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių keturioliktajame etape šeštadienį "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas užėmė trečiąją vietą ir bendroje įskaitoje pakilo į penktąją poziciją. Lietuvos dviratininkas 162 km kalnų etape tik viena sekunde atsiliko nuo antrąją poziciją užėmusio italo Stefano Garzellio (Stefano Gardzelio) ir 36 sek.
2003-05-25

Italijoje vykstančių prestižinių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių tryliktajame etape penktadienį "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas finišavo 24-as, tačiau bendroje įskaitoje išsaugojo šeštąją vietą. Lietuvos dviratininkas 149 km įveikė kartu su pagrindine grupe per 3 val. 38 min. 58 sek.