65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica penktajame etape kartu su pagrindine grupe finišavo ir 50-ą vietą užėmė "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.

Lietuvos dviratininkas penktadienį 178 km distancijoje 14 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui ukrainiečiui Jaroslavui Popovičiui ir bendrojoje įskaitoje iš 104-osios pozicijos pakilo į 77-ąją.

Kitas lenktynėse Prancūzijoje dalyvaujanti lietuvis - "Agritubel" ekipai atstovaujantis Aivaras Baranauskas - penktajame etape finišavo 1113-as, o bendrojoje įskaitoje smuktelėjo į 130-ą vietą iš 122-os:

1. Jaroslav Popovič (Ukraina) 4:11:51
2. Francisco Jose Ventoso (Ispanija) atsiliko 14 sek.
148.Heinrich Haussler (Vokietija) 19:38

Po prologo bei penkių etapų lenktynių lyderiu bendrojoje įskaitoje liko italas Davide`as Rebellinas, kuris penktadienį buvo aštuntas.

T. Vaitkus lenktynių lyderiui pralaimi 12 minučių ir 18 sekundžių, A. Baranauskas - daugiau nei 24 minutes: