tadej valjavec

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadej valjavec“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadej valjavec“.

Tomas Vaitkus nebaigė dviratininkų lenktynių Prancūzijoje

Sekmadienį Prancūzijoje 65-ą kartą vykusias tradicinių dviratininkų lenktynes Paryžius-Nica laimėjo paskutiniajame septintajame etape triumfavęs ispanas Alberto Contadoras.Jis Prancūzijos keliuose sugaišo 29 valandas 55 minutes 22 sekundes ir 26 sekundes aplenkė ilgai pirmavusį italą Davide`ą Rebelliną bei 42 sek. - trečioje vietoje likusį ispaną Luisą Leoną Sanchezą.
2007-03-18

T.Vaitkus finišavo su pagrindine grupe

65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica penktajame etape kartu su pagrindine grupe finišavo ir 50-ą vietą užėmė "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas penktadienį 178 km distancijoje 14 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui ukrainiečiui Jaroslavui Popovičiui ir bendrojoje įskaitoje iš 104-osios pozicijos pakilo į 77-ąją.
2007-03-17

Lietuvio nesėkmė dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje

65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica ketvirtajame etape priešpaskutinis - 152-as - buvo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 169,5 km distancijoje 12 minučių bei 6 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui Alberto Contadorui ir bendrojoje įskaitoje iš 27-osios pozicijos nukrito į 140-ąją.
2007-03-15

Linas Balčiūnas pasitraukė iš dviratininkų lenktynių Ispanijoje

Ispanijoje 53-čią kartą rengiamos daugiadienės "Vuelta Andalucia" (Ruta Ciclista del Sol) dviratininkų lenktynės nebuvo sėkmingos "Agritubel" komandos nariui Linui Balčiūnui. Lietuvis nebaigė jau antro etapo ir buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių. Pirmadienį 156,6 km distanciją greičiausiai įveikė ispanas Oscaras Freire.
2007-02-20

"Tour de Suisse" dviratininkų lenktynėse Marius Sabaliauskas nukrito į 49-ąją poziciją

Šveicarijoje vykstančių daugiadienių "Tour de Suisse" dviratininkų lenktynių penktajame etape šeštadienį "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas užėmė tik 91-ąją vietą ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į 49-ąją poziciją. Etapo nugalėtojui italui Francesco Casagrandei (Frančesko Kasagrandei), kuris 177,8 km distanciją įveikė per 5 valandas 9 minutes 34 sekundes, Lietuvos dviratininkas pralaimėjo 22 min. 38 sek.: 1. Francesco Casagrande (Italija) 5 val. 9 min. 34 sek.