david lopez garcia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „david lopez garcia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „david lopez garcia“.

T.Vaitkus finišavo su pagrindine grupe

65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica penktajame etape kartu su pagrindine grupe finišavo ir 50-ą vietą užėmė "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas penktadienį 178 km distancijoje 14 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui ukrainiečiui Jaroslavui Popovičiui ir bendrojoje įskaitoje iš 104-osios pozicijos pakilo į 77-ąją.
2007-03-17

Lietuvio nesėkmė dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje

65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica ketvirtajame etape priešpaskutinis - 152-as - buvo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 169,5 km distancijoje 12 minučių bei 6 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui Alberto Contadorui ir bendrojoje įskaitoje iš 27-osios pozicijos nukrito į 140-ąją.