Italijoje vykstančių prestižinių 86-ųjų daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių šešioliktame etape pirmadienį "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas užėmė 30-ąją vietą, tačiau bendroje įskaitoje išsaugojo penktąją poziciją.

Lietuvos dviratininkas 207 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe, o etapo nugalėtoju - jau penktą kartą šioje lenktynėse - tapo italas Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis) - 4 valandos 39 minutės ir 34 sekundės.

"Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas pirmadienį finiše tarp 138 dalyvių buvo 71-as ir bendroje įskaitoje iš 58-osios vietos pakilo į 57-ąją:

1. Alessandro Petacchi (Italija) 4:39:342. Jimmy Casper (Prancūzija)3. Jan Svorada (Čekija)4. Daniele Bennati (Italija)5. Graziano Gasparre (Italija)...30.Raimondas Rumšas...71.Marius Sabaliauskas tas pats laikas...138.Gert Steegmans (Belgija) 4:08

Bendroje įskaitoje pirmaujančiam italui Gilberto Simoniui R.Rumšas pralaimi 6 minutes ir 11 sekundžių, o M.Sabaliauskas - daugiau nei valandą:

1. Gilberto Simoni (Italija) 71:21:262. Stefano Garzelli (Italija) atsilieka 1 min. 58 sek.3. Jaroslav Popovič (Ukraina) 4:054. Andrea Noe (Italija) 5:165. Raimondas Rumšas 6:11...57.Marius Sabaliauskas 1:02:11...138.Bogdan Bondarev (Ukraina) 2:25:40