jan svorada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jan svorada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jan svorada“.

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse trečiadienį Raimondas Rumšas finišavo keturiasdešimt antras

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių septynioliktame etape trečiadienį 42-as finišavo bei penktąją vietą bendroje įskaitoje išsaugojo "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas. "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas finiše tarp 138 dalyvių buvo 77-as, o bendroje įskaitoje tebėra 57-as.
2003-05-29

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse Raimondas Rumšas tebėra penktas

Italijoje vykstančių prestižinių 86-ųjų daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių šešioliktame etape pirmadienį "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas užėmė 30-ąją vietą, tačiau bendroje įskaitoje išsaugojo penktąją poziciją. Lietuvos dviratininkas 207 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe, o etapo nugalėtoju - jau penktą kartą šioje lenktynėse - tapo italas Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis) - 4 valandos 39 minutės ir 34 sekundės.
2003-05-27

Rekordinė "SuperMario" pergalė "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse

Italijoje vykstančių prestižinių daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių devintajame etape pirmadienį "Lampre" ekipos narys Raimondas Rumšas finišavo 32-as, o "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas buvo 24-as. Bendroje įskaitoje M.Sabaliauskas liko penktoje vietoje, o R.Rumšas - aštuntoje.
2003-05-20

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse Italijoje Marius Sabaliauskas pakilo į devintąją poziciją

Italijoje vykstančių vienų iš trijų prestižiškiausių sezono dviratininkų lenktynių "Giro d`Italia" penktajame etape Lietuvos dviratininkas "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas finišavo kartu su pagrindine grupe ir užėmė 37-ą vietą. "Lampre" komandos narys Raimondas Rumšas nuo lyderių atsiliko 19 sekundžių ir buvo 68-as. 176-ių km distanciją įveikęs per 4 val. 54 min. 43 sek.
2003-05-15

Dviratininkų lenktynėse Italijoje Raimondas Rumšas po pirmojo etapo penktas

Trečiadienį (03.26) Italijoje prasidėjusiose ir penkias dienas truksiančiose daugiadienėse "Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali" dviratininkų lenktynėse "Lampre" komandai atstovaujantis Raimondas Rumšas užima penktąją vietą. Po pirmojo dviejų dalių tapo Lietuvos dviratininkas 6 sekundes pralaimi trečiąjį kartą rengiamų varžybų lyderiui čekui Janui Svoradai.
2003-03-27

Pirmajame "Tirreno-Adriatico" lenktynių etape Raimondas Rumšas buvo 67-as

Ketvirtadienį Italijoje prasidėjusiose XXXVIII daugiadienėse "Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynėse "Lampre" komandos narys 31-erių metų Raimondas Rumšas finišavo kartu su pagrindine grupe ir buvo 67-as. Beje, lenktynės prasidėjo tylos minute, pagerbiant trečiadienį Prancūzijoje mirusį Kazakstano dviratininką Andrejų Kiviliovą.