Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „markas cavendishas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „markas cavendishas“.

Dviračių sporto žvaigždė su šeima išgyveno siaubingą naktį – į namus įsiveržė ginkluoti plėšikai

Dviračių sporto žvaigždė Markas Cavendishas patyrė tikrą košmarą. Britą su šeima lapkričio pabaigoje naktį namuose užpuolė peiliais ginkluoti vagys. Kaip praneša BBC, nusikaltimas įvykdytas dar lapkričio 27 dieną, o policija įtariamųjų kol kas nesulaikė. Pats dviratininkas savo socialiniuose tinkluose pranešė, kad vieną vakarą į namus įsilaužė keturi kaukėti vyrai ginkluoti peiliais. Tuo metu namuose buvo jis su žmona bei judviejų du vaikai.
2021-12-09

Dviračių sporto žvaigždė finišą pasiekė su daugybiniais sužalojimais ir lūžiu

Dviračių sporto žvaigždė Markas Cavendishas patyrė avariją, kurios metu neišvengė rimtų sužalojimų ir lūžių. Vis dėlto 32-ejų britas pasiekė finišą. M. Cavendishas griuvo pirmojo „Tirreno-Adriatico“ lenktynių etapo metu. Dviratininkui lūžo šonkaulis, nukentėjo sportininko keliai, rankos, veidas. Britas sugebėjo pasiekti finišą, bet viršijo pirmojo etapo laiko limitą. M. Cavendishas buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių. Po finišo dviratininkas nugabentas į ligoninę.
2018-03-08

Į Lietuvą atvyksta pasaulio dviračių sporto žvaigždė Markas Cavendishas

Birželio 4-5 dienomis, šeštadienį ir sekmadienį, Panevėžyje, „Cido“ arenoje, įvyks Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmosios kategorijos treko varžybos „Panevėžys 2016“. Jose dalyvaus apie šimtas dviratininkų iš keturiolikos šalių. Tarp varžybų dalyvių bus ir viena ryškiausių pasaulio dviračių sporto žvaigždžių - britas Markas Cavendishas.
2016-06-01

M. Cavendishas: „Tikiuosi laimėti ir finišą Paryžiuje“

Po pragaro dienos kopiant į Tourmalet kalną, penktadienis „Tour de France“ lenktynėse pirmojo 10-tuko lyderiams buvo savotiška atokvėpio diena (lygumų etapas), kurioje akį traukė dviejų Holivudo kino aktorių – Tomo Cruizo ir Cameron Diaz – palyda, tačiau komandų sprinteriams tai buvo tikras mūšis.
2010-07-24

„Tour de France“ etapą laimėjo britas Markas Cavendishas

97-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 11-ąjį etapą laimėjo britas Markas Cavendishas („HTC-Columbia“). Jis 184,5 km nuvažiavo per 4 val. 42 min. 29 sek. Tai buvo trečioji šiais metais ir tryliktoji 25-erių metų dviratininko pergalė šiose lenktynėse per visą karjerą. M. Cavendishas tapo daugiausiai pergalių „Tour de France“ lenktynėse iškovojusiu sprinteriu.
2010-07-16

M. Cavendishas laimėjo antrą iš eilės „Tour de France“ etapą

97-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ šeštajame etape penktadienį lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Šveicarijos komandai „Cervelo“, užėmė 150-ąją vietą. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo britas Markas Cavendishas („HTC-Columbia“). Jis 227,5 km nuvažiavo per 5 val. 37 min. 42 sek. Kartu su nugalėtoju finišavo 13 dviratininkų grupė.
2010-07-10

M. Cavendishas buvo pripažintas kaltu

„Tour of Switzerland“ lenktynių teisėjai nutarė, kad dėl vakarykštės griūties prieš pat finišą, kurioje etapo pergalė (kaip aklai vištai grūdas) atiteko pirmam finišo liniją kirtusiam italui Alessandro Petacchi („Lampre“), kaltas – Markas Cavendishas („Columbia“). Išprovokavo griūtį Lenktynių teisėjai įsitikinę, kad M. Cavendishas, savo manevru į kairę kliudydamas Heinrichą Hausslerį („Cervelo“), sukėlė pavojų kitiems dviratininkams ir išprovokavo griūtį.
2010-06-16

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus iškrito iš 10-tuko (papildyta)

Penktadienį atskiro starto lenktynėse, kuriose greičiausias buvo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), tapęs naujuoju „Tour of Missouri“ lyderiu, o vienas dviratininkas buvo partrenktas lydinčio ekipažo automobilio, Tomas Vaitkus etapo rikiuotėje užėmė 51 vietą, o bendroje įskaitoje – 41 vietą. Lietuvis iškrito iš 10-tuko Iš „astaniečių“ geriausiai sekėsi amerikiečiui Leviui Leipheimeriui, kuris 30,6 km distanciją įveikė 1 min. 9 sek.
2009-09-12

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus neatsilieka

4 etape, kurį laimėjo ir lyderiu tapo argentinietis J. J. Haedo („Saxo Bank“), nurungęs norvegą Thorą Hushovdą („Cervélo“), iš lenktynių pasitraukė Markas Cavendishas. Tomas Vaitkus finišavo 37-as ir viena pozicija nutolo nuo lyderių. Lenktynes paliko Markas Cavendishas Britas Markas Cavendishas, atstovaujantis komandai „Columbia“ ir lyderiavęs 1 ir 2 etapuose, 3 etape neteko pranašumo prieš Thorą Hushovdą, o 4 etape pasitraukė iš lenktynių.
2009-09-11

„Tour of Missouri“: Tomas Vaitkus – penktas ir lipa lyderiams ant kulnų

Po 3 etapo, kurį laimėjo ir lyderiu tapo norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“), nurungęs britą Marką Cavendishą, pirmavusį pirmuose 2 etapuose, lietuvis Tomas Vaitkus išliko 5 vietoje. Etapą laimėjo norvegas 3 etapo distancijoje „Farmington – Rolla“ (183,9 km) greičiausias buvo norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“), aplenkęs argentinietį J. J. Haedo („Saxo Bank“) ir italą D. Cataldo („Quick Step“). Britas Markas Cavendishas („Columbia“) finišo liniją kirto 5-as.