roger hammond

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „roger hammond“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „roger hammond“.

L. Balčiūnas dviratininkų lenktynių Prancūzijoje trečiajame etape buvo 51-as

53-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "4 Jours de Dunkerque" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 51-as finišavo bei 28-ąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Agritubel" ekipos narys Linas Balčiūnas. Jo komandos draugas Aivaras Baranauskas ketvirtadienį buvo 60-as bei iš 60-osios pozicijos pakilo į 55-ąją. Abu Lietuvos dviratininkai trečiajame (184,9 km) etape finišavo kartu su pagrindine grupe - po 4 valandų 21 minutės bei 2 sekundžių.
2007-05-11

Griūtis sukliudė T. Vaitkui užbaigti dviratininkų lenktynes Belgijoje

Patekęs į griūtį trečiadienį klasikinių dviratininkų lenktynių Gentas-Vevelgemas Belgijoje nebaigė "Discovery Channel" komandai atstovaujantis lietuvis Tomas Vaitkus.207 km distanciją greičiausiai įveikė vokietis Marcusas Burghardtas, finiše aplenkęs prizininkai tapusį britą Rogerį Hammondą bei ispaną Oscarą Freire Gomezą: 1. Marcus Burghardt (Vokietija)                 4 val. 52 min. 14 sek.
2007-04-12

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge Saulius Ruškys nukrito į aštuntąją vietą

Daugiadienių "Tour de Luxembourg" dviratininkų lenktynių antrajame etape šeštas finišavo bei iš ketvirtosios pozicijos į aštuntąją bendroje įskaitoje tarp 94 varžybas tęsiančių dalyvių nukrito Belgijos "Marlux-Wincor Nixdorf" komandai atstovaujantis Saulius Ruškys. Penktadienį Lietuvos dviratininkas 204 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe, o etapo nugalėtoju tapo italas Nicola Loda - 5 valandos 5 minutės ir 42 sekundės.