william bonnet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „william bonnet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „william bonnet“.

XI-to etapo sprintą laimi Pietų Afrikietis Robertas Hunteris

Tiek daug kartų įvardintam, bet dar niekada nelaimėjusiam Tour de France lenktynių lyderiui, pagaliau nusišypsojo laimė. Pirmą kartą Tour de France lenktynėse, XI-ame – lygumos – etape, Marselis – Monpeljė (182,5 km), vedančiame palei Viduržemio jūrą, nugalėtojo vietą iškovojo 30-metis Pietų Afrikos dviratininkas Robertas Hunteris. „Man šita pergalė nebuvo lengva. Tour de France dalyvauju jau 6-tą kartą.
2007-07-19

Tour de France V etape - F. Cancellara liko lyderiu

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų V-ame etape Chablis – Autun ir įveikė 182,5 km distanciją.Ši distancija buvo vidutinio kalvotumo, tad puikią galimybę pasireikšti turėjo įkalnių meistrai.
2007-07-12

L. Balčiūnas dviratininkų lenktynių Prancūzijoje trečiajame etape buvo 51-as

53-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "4 Jours de Dunkerque" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 51-as finišavo bei 28-ąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Agritubel" ekipos narys Linas Balčiūnas. Jo komandos draugas Aivaras Baranauskas ketvirtadienį buvo 60-as bei iš 60-osios pozicijos pakilo į 55-ąją. Abu Lietuvos dviratininkai trečiajame (184,9 km) etape finišavo kartu su pagrindine grupe - po 4 valandų 21 minutės bei 2 sekundžių.
2007-05-11

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo šeštas

62-ą kartą trečiadienį Belgijoje vykusiose "Dwars door Vlaanderen" dviratininkų lenktynėse šeštas finišavo "Discovery Channel" komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus.
2007-03-28

T.Vaitkus lenktynėse Prancūzijoje antradienį finišavo šeštas

Prancūzijoje vykstančių 65-ųjų tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius - Nica antrajame etape antradienį šeštas finišavo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas 186 km nuotolį baigė per 3 valandas 57 minutes 38 sekundes kartu su pagrindine grupe, kuri etapo nugalėtojui italui Franco Pellizottiui.