cedric vasseur

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cedric vasseur“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cedric vasseur“.

Naująjį Tour de France X-to etapo nugalėtoją parodė fotofinišas

Po dviejų kalnų etapų Alpėse šiandien Tour de France lenktynės pasiekė pietų Prancūziją ir 171 dviratininkas įveikė jau X-tąjį etapą. Šioje 229,5 km distancijoje Tallard – Marselis labiausiai pasireiškė sprinteriai. Paskutinius distancijos kilometrus kartu laikėsi penki dviratininkai: vokietis Voigtas, šveicaras Albasini ir 3 prancūzai Casaras, Vasseuras ir Halgand, – iš kurių vieną – laimėtoją – padėjo nustatyti fotofinišas.
2007-07-18

L. Balčiūnas dviratininkų lenktynių Prancūzijoje trečiajame etape buvo 51-as

53-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "4 Jours de Dunkerque" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 51-as finišavo bei 28-ąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Agritubel" ekipos narys Linas Balčiūnas. Jo komandos draugas Aivaras Baranauskas ketvirtadienį buvo 60-as bei iš 60-osios pozicijos pakilo į 55-ąją. Abu Lietuvos dviratininkai trečiajame (184,9 km) etape finišavo kartu su pagrindine grupe - po 4 valandų 21 minutės bei 2 sekundžių.
2007-05-11

"Giro di Lombardia" dviratininkų lenktynes vėl laimėjo italas

97-ą kartą šeštadienį Italijoje vykusias "Giro di Lombardia" lenktynes - baigiamąjį sezono pasaulio taurės etapą - antrus metus iš eilės laimėjo italas Micele Bartoli (Mikelė Bartolis). Jis 249 km distanciją įveikė per 6 valandas 29 minutes ir 41 sekundę, finiše aplenkęs du prizininkais tapusius tėvynainius: 1. Michele Bartoli (Italija) 6:29:412. Angelo Lopeboselli (Itallija) atsiliko 2 sek.