Domantas Sabonis pasiekė visų laikų NBA rekordą, tačiau Damianas Lillardas su sirena nukovė „Kings“

Įtūžęs „Kings“ treneris išbėgo į aikštę

Domantas Sabonis ir jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas NBA lygoje patyrė skaudų pralaimėjimą.

Lietuvio ekipa po pratęsimo 142:143 (37:32, 29:36, 25:27, 37:33, 14:15) pralaimėjo prieš Milvokio „Bucks“ komandą.

Rungtynės vyko Milvokyje, o šį sezoną klubą papildęs Damianas Lillardas aidint pratęsimo pabaigą skelbiančiai sirenai pataikė iš toli ir pasiuntė areną į euforiją.

NBA, analitikai netrukus suskaičiavo, kad D. Lillardas pataikė metimą iš 32 pėdų atstumo.

D. Sabonis sužaidė nuostabias rungtynes, tačiau pergalei šįkart nepakako net įspūdingų lietuvio skaičių.

D. Sabonis žaidė 44,56 min., per kurias pelnė 21 tašką (8/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, 3 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė. Iš viso lietuvis surinko 44 naudingumo balus.

Tai yra pirmasis kartas NBA istorijoje, kai žaidėjas pelno bent 20 taškų, atlieka 15 rezultatyvių perdavimų, atkovoja 10 kamuolių ir tai padaro 90 proc. taiklumu „iš žaidimo“.

Tokia statistika NBA lygoje buvo pradėta vesti 1956–1957 m.

Emocijos buvo tokios karštos, kad „Kings“ vyr. treneris Mike'as Brownas ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo išvarytas iš aikštės.

Sakramento klubo treneris nesuvaldė emocijų po to, kai teisėjai neužfiksavo pražangos Cameronui Payne'ui ginantis prieš „Kings“  lyderį De'Aaroną Foxą.

Vėliau į spaudos konferenciją M. Brownas atsinešė nešiojamą kompiuterį ir kantriai žurnalistams aiškino, jo nuomone, ginčytinus epizodus.

„Kings“ vienu metu pirmavo 9, o Milvokis – 12 taškų persvara.

Rezultatas buvo lygus 14 kartu, o pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi net 16 kartų.

Sakramento klubas pelnė daugiau taškų iš baudos aikštelės (64:44), bet „Bucks“ kiek taikliau metė tritaškius (46,5 proc. prieš 41,5 proc.).

Geriausius rungtynių epizodus rasite šios naujienos viršuje esančiame lange.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 32, Malikas Monkas, Kevinas Huerteris 26, Domantas Sabonis 21, Harrisonas Barnesas 14.

„Bucks“: Damianas Lillardas 29, Giannis Antetokounmpo 27, Malikas Beasley 23., Bobby Portisas 22, Brookas Lopezas 17, Cameronas Payne'as 15.

NBA rungtynes jums patogiu metu stebėkite „Go3” televizijoje!