Pergalių serijos pratęsti nepavyko Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/16) komandai. Jono Valančiūno atstovaujamas klubas 113:125 (25:37, 26:29, 29:34, 33:25) nepasipriešino praeito sezono čempionams Denverio „Nuggets“.

J. Valančiūnas mače buvo rezultatyvus ir per 25 min. surinko 17 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.). Taip pat lietuvis atkovojo ir 6 kamuolius.

Daugiau taškų Naujojo Orleano komandos gretose surinko tik į aikštelę sugrįžęs Zionas Williamsonas, kuris sumetė 30 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pelicans“ atsilikinėjo net 22 taškais, tačiau likus kiek mažiau nei trims min. iki rungtynių pabaigos Z. Williamsonas smeigė tritaškį ir Naujasis Orleanas kiek atsitiesė (118:105).

Visgi kitoje pusėje Jamalas Murray atsakė dėjimu, kurį jam padavė Nikola Jokičius, o Kentaviousas Caldwellas-Pope'as pataikė tritaškį ir „Pelicans“ pergalė tapo nepasiekiama.

„Nuggets“, kaip įprasta, lyderiavo trigubą dublį užfiksavęs N. Jokičius. Serbas pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Šeštadienio vakarą „Pelicans“ stos į akistatą su Dalaso „Mavericks“, o Denverio sekmadienį namuose priims Indianos „Pacers“.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 17 (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Larry Nance’as jaunesnysis 13, CJ McCollumas 12 (5 atk. kam. 7 rez. perd.), Jose Alvarado 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (10 atk. kam., 14 rez. perd.), Jamalas Murray 20 (9 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 20 (10 atk. kam.), Aaronas Gordonas 15 (5 atk. kam.), Reggie Jacksonas 12, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 11.