Pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (11/10) klubas. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai savo arenoje 80:69 (14:17, 19:15, 26:17, 21:20) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (11/10) krepšininkus ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 20 minučių surinko 10 taškų (2/3 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, tačiau suklydo 2 sykius. Aukštaūgis užfiksavo 12 naudingumo balų.

Ignas Brazdeikis pralaimėtojų gretose per 9 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 1 kamuolį, tačiau prasižengė 2 kartus. Jis surinko -4 naudingumo balus.

32-ąją žaidimo minutę „Baskonia“ komanda pirmavo 10 taškų persvara. Tada Ch.Moneke ir M.Howardo taškai lėmė baskų spurtą 7:0 ir skirtumas augo 70:53.

OLY dar bandė priartėti ir skirtumas buvo sumažėjęs iki 11 taškų. Tada likus 4:54 minutei T.Sedekerskis pataikė iš toli baskai pergalės nepaleido.

Pirėjo ekipai tai yra antra nesėkmė iš eilės.

„Baskonia“ kitas rungtynes Eurolygoje išvykoje žais su Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkais, o „Olympiacos“ savo arenoje susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ ekipa.

„Baskonia“: Markusas Howardas 21 (5/9 trit.), Chima Moneke 13 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Danielius Diezas 11 (3/4 trit.), Tadas Sedekerskis 10, Maikas Kotsaras 8 (3/7 dvit., 9 atk. kam., 5 per. kam.), Mattas Costello 6.

„Olympiacos“: Isaiahas Canaanas 19 (2/5 dvit., 5/9 trit.), Filipas Petruševas 14 (4/5 dvit., 4 atk. kam.), Nikola Milutinovas (5/9 dvit., 14 atk. kam.) ir Nigelis Williamsas-Gossas (3/7 dvit., 8 rez. perd.) po 12, Moustapha Fallas 6.