Naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku Domantas Sabonis pelnė 2 taškus, o jo atstovaujama Oklahomos Sičio „Thunder“ 109:106 (31:25, 30:28, 25:22, 23:31) nugalėjo Jutos „Jazz“ krepšininkus. Eilinį trigubą dublį atliko Oklahomos Sičio „žvėris“ – Russellas Westbrookas.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 29:21 (11 minutė). „Jazz“ 14-ąją minutę rezultatą išlygino (33:33), bet „Thunder“ buvo priekyje beveik iki rungtynių pabaigos.

Šeimininkai mačo kontrolę prarado ketvirtajame kėlinyje. Likus 9-ioms minutėms „Thunder“ dar pirmavo 94:81, bet tada darbo ėmėsi George’as Hillas ir Rodney Hoodas. Jų pastangomis svečiai perėmė iniciatyvą ir persvarą (102:98 – 47 min.).

Nuo to laiko iniciatyvą į savo rankas paėmė R. Westbrookas. Jis pelnė 10 taškų iš eilės ir padėjo „Thunder“ laimėti.

R. Westrbookas iš viso surinko 43 (13 iš 28 metimų, iš jų 6 iš 9 tritaškių) taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai – 30-asis amerikiečio trigubas dublis sezone.

D. Sabonis žaidė 12 minučių, pelnė 2 (1/4 metimų) taškus, atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Thunder“ fantastiškai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė 15 šeimininkų tritaškių iš 22 (68 procentai). Oklahomos Sičio krepšininkai per pirmąją rungtynių pusę „įsūdė“ 12 iš 13.

Kitose nakties rungtynėse Vašingtono „Wizards“ 112:108 nugalėjo Oklando „Warriors“, Detroito „Pistons“ – 120:113 Portlando „Trail Blazers“, Denverio „Nuggets“ – 125:107 Čikagos „Bulls“, Memfio „Grizzles“ – 130:112 Fynikos „Suns“,

Trigubą dublį atliko ir „Nuggets“ aukštaūgis Nikola Jokičius. Jo sąskaitoje – 19 taškų, 16 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.