rodney hoodas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rodney hoodas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rodney hoodas“.

Kevinas Durantas nustūmė LeBroną Jamesą ant bedugnės krašto

„Golden State Warriors“ – kol kas per kietas riešutas LeBrono Jameso Klivlando „Cavaliers“. Kevino Duranto komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. „Warriors“ trečiosiose rungtynėse išvykoje triumfavo 110:102 (28:29, 24:29, 31:23, 27:21). Svečiai pirmosiomis mačo minutėmis įgijo dviženklę persvarą – 16:4. Vis dėlto „Cavaliers“ iki kėlinio pabaigos ne tik pasivijo, o ir aplenkė varžovus – 29:28. Klivlando krepšininkai antrąjį kėlinį prad...
2018-06-07

„Warriors“ seriją pradėjo įtikinama pergale

„Warriors“ užtikrinta pergale pradėjo NBA Vakarų konferencijos pusfinalį. Oklando krepšininkai savo aikštėje 106:94 nugalėjo Jutos „Jazz“. „Warriors“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0. „Warriors“ traukinys į priekį nulėkė rungtynių pradžioje. Oklando krepšininkai startavo 9:0 (5 minutė). „Jazz“ buvo pavykę priartėti 19:20 (11 min.), bet antrajame ketvirtyje skirtumas pasiekė dviženklę ribą (39:25 – 16 min.). Jutos komanda įsibėgėjusių „karių“ sulaikyti nebepajėgė.
2017-05-03

Septintosios serijos rungtynės buvo laimingos „Jazz“

Paaiškėjo paskutinioji NBA konferencijų pusfinalio dalyvė. Ja tapo Jutos „Jazz“, septintosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 104:91 nugalėjusi Los Andželo „Clippers“ ir seriją laimėjusi 4:3. „Jazz“ mače jautėsi itin jaukiai. Jutos krepšininkai pirmavo viso susitikimo metu.
2017-05-01

„Jazz“ serijoje pirmauja 3:2

Šiąnakt vienoje atkakliausių NBA konferencijų ketvirtfinalių serijų Jutos „Jazz“ svečiuose 96:92 nugalėjo Los Andželo „Clippers“ ir kovoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2. Pirmojoje rungtynių dalyje lyderiaujanti komanda keitėsi dažnai. Po pertraukos visąlaik priekyje nedideliu skirtumu buvo „Jazz“. Jutos krepšininkai kovą dėl kamuolių laimėjo 43:34. „Jazz“ atliko 25 rezultatyvius perdavimus, „Clippers“ – 16. „Clippers“: Chris Paulas 28 (10/19 met.
2017-04-26

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0. „Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“. Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti.
2017-04-24

„Clippers“ išlygino serijos rezultatą

Pirmąjį mačą po taiklaus Joe Johnsono metimo pralaimėjusi Los Andželo „Clippers“ atsitiesė antrosiose serijos rungtynėse. Los Andželo krepšininkai namie 99:91 nugalėjo Jutos „Jazz“. „Clippers“ rungtynes pradėjo 4:0 ir pirmavo nuo pat pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. Šeimininkai atliko 26, svečiai – 15 rezultatyvių perdavimų. „Clippers“ pataikė 44 metimus iš 84 (52 procentai) ir per visas rungtynes metė aštuonias baudas.
2017-04-19

NBA. Dar vienas trigubas serbo dublis, čempionų ir lyderių pergalės

NBA dar vieną trigubą dublį atliko jaunasis serbas Nikola Jokičius. Pergalę iškovojo absoliuti lygos lyderė Oklando „Warrios“, čempionės titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“. 22-ejų serbas trigubą dublį surinko šeštąkart sezone. Vis dėlto, to pergalei nepakako – N. Jokičiaus atstovaujama Denverio „Nuggets“ svečiuose 114:122 neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“. Šeimininkai blokavo 11 varžovų metimų.
2017-04-01

Domantas Sabonis buvo nepastebimas, Russellas Westbrookas – sunkiai sulaikomas

Naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku Domantas Sabonis pelnė 2 taškus, o jo atstovaujama Oklahomos Sičio „Thunder“ 109:106 (31:25, 30:28, 25:22, 23:31) nugalėjo Jutos „Jazz“ krepšininkus. Eilinį trigubą dublį atliko Oklahomos Sičio „žvėris“ – Russellas Westbrookas. Pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 29:21 (11 minutė). „Jazz“ 14-ąją minutę rezultatą išlygino (33:33), bet „Thunder“ buvo priekyje beveik iki rungtynių pabaigos. Šeimininkai mačo kontrolę prarado ketvirtajame kėlinyje.