46
Los Andželo „Clippers“ – Jutos „Jazz“ 91:104 (nuotr. SCANPIX)

Paaiškėjo paskutinioji NBA konferencijų pusfinalio dalyvė. Ja tapo Jutos „Jazz“, septintosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 104:91 nugalėjusi Los Andželo „Clippers“ ir seriją laimėjusi 4:3.

46

„Jazz“ mače jautėsi itin jaukiai. Jutos krepšininkai pirmavo viso susitikimo metu. Viskas, ką „Clippers“ buvo pavykę padaryti – pačioje rungtynių pradžioje pirmauti 5:4 (4 minutė) ir pirmąjį ketvirtį baigti lygiosiomis 24:24.

Likusius tris kėlinius dominavo „Jazz“. Ji 32-ąją minutę pirmavo 21 taško skirtumu – 69:48.

Abi komandos pataikė po šešis tritaškius. Tiesa, tam „Jazz“ prireikė 13-os (46 procentai), „Clippers“ – 25 (24 proc.) bandymų. Los Andželo krepšininkai prastai metė baudas – realizavo 15 iš 26 (58 proc.).

„Clippers“: DeAndre Jordanas 24 (9/12 metimų, 6/15 baudų, 17 atkovotų kamuolių), Jamalas Crawfordas 20 (8/16 met.), Chris Paulas 13 (6/19 met., 9 rezultatyvūs perdavimai).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 26 (9/20 met., 6/6 baud., 8 atk. kam.), Derrickas Favorsas 17 (8/11 met., 11 atk. kam.), George’as Hillas 17 (7/13 met., 5 rez. perd.), Joe Inglesas 12 (5 atk. kam.), Rodney Hoodas 11, Joe Johnsonas 10 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Boris Diaw 10.

„Clippers“ sezonas baigtas. „Jazz“ Vakarų konferencijos pusfinalyje kausis su geriausia reguliariojo sezono komanda – Oklando „Warriors“.