joe inglesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joe inglesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joe inglesas“.

NBA nubaudė į konfliktą įsivėlusius „Pacers“ ir „Jazz“ krepšininkus

NBA nubaudė keturis Indianos „Pacers“ ir Jutos „Jazz“ rungtynių konflikto dalyvius. Didžiausią baudą, 35 tūkst. JAV dolerių, gavo konfliktą pradėjęs Rudy Gobertas. Mylesas Turneris nubaustas 25 tūkst. dolerių, nes konfliktą eskalavo. „Jazz“ puolėjas Joe Inglesas turės sumokėti 30 tūkst. dolerių už tai, jog pastūmė teisėją. 20 tūkst. savo piniginę taip pat turės paploninti nenurimęs Donovanas Mitchellas. Visi šie keturi krepšininkai taip pat buvo išvyti iš aikštės.
2021-11-13

Paskutinis olimpinio krepšinio šokis: ar prancūzai pasipriešins JAV ir ar slovėnai pasidabins bronza?

Olimpinio krepšinio šventė artėja prie didžiosios kulminacijos. Liko vos dvejos rungtynės, po kurių paaiškės, kuri rinktinė džiaugsis labiausiai ir iškovos aukso medalius. Didysis olimpinio krepšinio finalas prasidės kiek neįprastu laiku 5:30 val. Lietuvos laiku. Jį stebėti galėsite per TV3, TV3play ar portalą TV3.lt Mažojo finalo dvikovą galėsite nuo 14:00 val. Transliaciją rasite minėtose platformose.
2021-08-06

Goorjianas: „Gynyba – svarbiausias šios komandos aspektas“

Antrajame grupių etapo mače ginklus surėmė Australijos (2/0) ir Italijos (1/1) vyrų krepšinio rungtynės. Aukšto tempo mače pergalę 86:83 (25:25, 19:20, 21:17, 21:21) pergalę šventė Jocko Landale‘o ir Patty Millso Australijos rinktinė. Didžiąją mačo dalį Italijos krepšininkai laikėsi rungtynėse, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje italų varžovai sužaidė šaltakraujiškiau bei šventė pergalę.
2021-07-28

Žvilgsnis į būsimą „finalą“: Lietuvos kelyje – auksą matantys australai

Lietuvos ir Australijos mūšis dėl pasaulio krepšinio čempionato H grupės nugalėtojo vardo bus lyg finalas. Pirmasis finalas, bet tikrai ne paskutinis, kuriame apie pergalę svajos visa Australijos komanda. Jai nepavyko surinkti stipriausios sudėties šioms pirmenybėms, o pasiruošime taip pat netrūko iššūkių, bet ambicijų tai nemažina. Kinijoje nėra Beno Simmonso, Dante Exumo, Jonah Boldeno, Brocko Motumo ar kitų. Vieni neatvyko patys ar dėl sveikatos bėdų, kitų buvo atsisakyta.
2019-09-04

Australai jau laukia akistatos su Lietuva, žvaigždė kalbėjo apie pabudimą

Australijos krepšinio rinktinė turėjo kaip reikiant pavargti, kad įsirašytų antrąją pergalę pasaulio čempionato H grupėje. Būsimi lietuvių varžovai Donguane 81:68 (18:16, 18:17, 24:17, 21:18) palaužė Senegalą (0/2). Po susitikimo Australijos (2/0) rinktinės veteranas Andrew Bogutas sakė, kad Senegalas yra geresnė komanda, nei tą parodė pirmose rungtynėse su Lietuva, bet kartu tai buvo geras spyris patiems australams.
2019-09-03

Perdavimais išsiskyręs Inglesas: esame toli gražu nuo geriausio savo žaidimo

Donguane startavo H grupės kovos, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė. Pirmajame susitikime vieni čempionato favoritų australai iškovojo įtikinamą pergalę 108:92 (29:20, 23:20, 24:37, 32:15), nors trečiajame ketvirtyje buvo įkritę į duobę ir leido varžovams pelnyti net 37 taškus. Visgi NBA lygoje žaidžiančių patyrusių veteranų nestokojantys australai sugebėjo iš jos išlipti, o aikštelėje savo laiką efektyviai stengėsi išnaudoti kiekvienas į ją žengęs žaidėjas.
2019-09-01

Lietuvos varžovė Australija paskelbė bauginantį kandidatų sąrašą

Australijos krepšinio rinktinė paskelbė išplėstinį kandidatų sąrašą, kuriame – 17 žaidėjų, kviečiamų ruoštis šių metų pasaulio pirmenybėms Kinijoje. Australija kartu su Lietuva žais „mirtininkų“ H grupėje, kurioje konkurenciją taip pat sudarys Kanada ir Senegalas. Į išplėstinį kandidatų sąrašą įrašyti net 9 NBA krepšininkai, taip pat buvęs ir būsimas žalgirietis - Brockas Motumas bei neseniai sutartį su „Žalgiriu“ sudaręs Jockas Landale’as.
2019-05-23

Lietuvos varžovų garbę pasaulio čempionate gins dar vienas NBA žaidėjas

Australijos rinktinė artėjančiame pasaulio krepšinio čempionatui bus labai kietas riešutėlis visoms varžovėms. Trečiadienį apie dalyvavimą planetos pirmenybėse pirmasis paskelbė NBA žvaigždės statusą turintis Benas Simmonsas iš Filadelfijos „76ers“ ekipos. Netrukus jo pavyzdžiu pasekė ir Jutos „Jazz“ klubo garbę šiame sezone gynęs Joe Inglesas. Australas šiame NBA sezone vidutiniškai pelnydavo 12,1 taško, atkovodavo po 4 kamuolius ir atlikdavo 5,7 rezultatyvaus perdavimo.
2019-05-15

„Rockets“ – pirmoji NBA Vakarų konferencijos finalo dalyvė

Paaiškėjo pirmoji Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo dalyvė. Ja tapo Hjustono „Rockets“, pusfinalio seriją prieš Jutos „Jazz“ laimėjusi 4:1. „Rockets“ varžovus „pribaigė“ penktosiose rungtynėse namie – 112:102 (21:16, 33:30, 21:32, 37:24). Hjustono komanda trečiojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą – 59:48. Tačiau netrukus pirmavo Jutos krepšininkai – 78:72. „Rockets“ viską išsprendė ketvirtajame kėlinyje, laimėjusi jį 37:24. Šeimininkai pataikė 18 tri...
2018-05-09

Reguliariojo sezono nugalėtojai pergalingai pradėjo konferencijos pusfinalį

Hiustono „Rockets“ pergalingai pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalį. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono nugalėtojai 110:96 (34:21, 30:18, 22:29, 24:28) pranoko Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Šeimininkai rungtynes pradėjo 10:4, o kėlinį laimėjo dviženkle persvara – 34:21. Antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas dar labiau išaugo (39:21), o pabaigoje pasiekė ir 27 taškus (64:37). „Rockets“ pranašimas ketvirtajame kėlinyje aptirpo (7...