joe johnsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joe johnsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joe johnsonas“.

„Warriors“ seriją pradėjo įtikinama pergale

„Warriors“ užtikrinta pergale pradėjo NBA Vakarų konferencijos pusfinalį. Oklando krepšininkai savo aikštėje 106:94 nugalėjo Jutos „Jazz“. „Warriors“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0. „Warriors“ traukinys į priekį nulėkė rungtynių pradžioje. Oklando krepšininkai startavo 9:0 (5 minutė). „Jazz“ buvo pavykę priartėti 19:20 (11 min.), bet antrajame ketvirtyje skirtumas pasiekė dviženklę ribą (39:25 – 16 min.). Jutos komanda įsibėgėjusių „karių“ sulaikyti nebepajėgė.
2017-05-03

Septintosios serijos rungtynės buvo laimingos „Jazz“

Paaiškėjo paskutinioji NBA konferencijų pusfinalio dalyvė. Ja tapo Jutos „Jazz“, septintosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 104:91 nugalėjusi Los Andželo „Clippers“ ir seriją laimėjusi 4:3. „Jazz“ mače jautėsi itin jaukiai. Jutos krepšininkai pirmavo viso susitikimo metu.
2017-05-01

Įdomiausia serija – prireiks septintųjų rungtynių

NBA liko vienintelis konferencijų pusfinalių nežinomasis. Dėl paskutiniojo kelialapio kovoja Jutos „Jazz“ ir Los Andželo „Clippers“. Pastaroji ekipa šįryt išplėšė septintąsias serijos rungtynes. Los Andželo krepšininkai šeštajame mače svečiuose varžovus nugalėjo 98:93. „Clippers“ į priekį pabėgo sužaidus pustrečio kėlinio ir pirmavo iki rungtynių pabaigos. Likus trims sekundėms ir rezultatui esant 96:93, pratęsimą galėjo išplėšti Joe Johnsonas. „Jazz“ krepšininkas tritaškio nepataikė.
2017-04-29

„Jazz“ serijoje pirmauja 3:2

Šiąnakt vienoje atkakliausių NBA konferencijų ketvirtfinalių serijų Jutos „Jazz“ svečiuose 96:92 nugalėjo Los Andželo „Clippers“ ir kovoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2. Pirmojoje rungtynių dalyje lyderiaujanti komanda keitėsi dažnai. Po pertraukos visąlaik priekyje nedideliu skirtumu buvo „Jazz“. Jutos krepšininkai kovą dėl kamuolių laimėjo 43:34. „Jazz“ atliko 25 rezultatyvius perdavimus, „Clippers“ – 16. „Clippers“: Chris Paulas 28 (10/19 met.
2017-04-26

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0. „Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“. Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti.
2017-04-24

„Clippers“ išlygino serijos rezultatą

Pirmąjį mačą po taiklaus Joe Johnsono metimo pralaimėjusi Los Andželo „Clippers“ atsitiesė antrosiose serijos rungtynėse. Los Andželo krepšininkai namie 99:91 nugalėjo Jutos „Jazz“. „Clippers“ rungtynes pradėjo 4:0 ir pirmavo nuo pat pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. Šeimininkai atliko 26, svečiai – 15 rezultatyvių perdavimų. „Clippers“ pataikė 44 metimus iš 84 (52 procentai) ir per visas rungtynes metė aštuonias baudas.
2017-04-19

„Cavaliers“ laimėjo per plauką, „Spurs“ – užtikrintai, „Jazz“ – po pergalingo dvitaškio

Už Atlanto įvyko dar trejos pirmųjų NBA atkrintamųjų varžybų serijų rungtynės. Favoritams sekėsi skirtingai. Klivlando „Cavaliers“ vos išnešė sveiką kailį, o San Antonijo „Spurs“ laimėjo įtikinamai. Čempionės titulą ginanti „Cavaliers“ Klivlande 109:108 palaužė Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo kone visų rungtynių metu, bet „Pacers“ visada buvo arti. „Cavaliers“ trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (90:78 – 33 minutė). „Pacers“ ginklų nesudėjo.
2017-04-16

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

Stephas Curry – jau dešimtuke. Snaiperis aplenkė Chauncey Billupsą

Supersnaiperis Stephas Curry pakilo į 10-ąją vietą daugiausia tritaškių pataikiusių NBA krepšininkų sąraše. Oklando „Warrios“ atstovas aplenkė Chauncey Billupsą. Dabar 28-erių S. Curry sąskaitoje – 1 833 tolimi metimai. Karjerą jau baigusio C. Billupso – 1,830. Artimiausias S. Curry taikinys – devintojoje vietoje esantis Joe Johnsonas. 35-erių Jutos „Jazz“ snaiperis pataikęs 1 903 tritaškius. Aštuntojoje pozicijoje – su krepšininko karjera atsisveikinęs Jasonas Kiddas.
2017-03-06

Puikiai žaidusį Joną Valančiūną stabdė asmeninės pražangos

Jonas Valančiūnas žaidimo minutes išnaudojo puikiai, o Toronto „Raptors“ (21/8) komanda įsirašė dar vieną pergalę. Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 104:98 (28:29, 28:22, 16:23, 32:24) įveikė Jutos „Jazz“ (18/13) komandos krepšininkus. Lietuvis per 16 minučių įmetė 14 taškų (5/5 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, bet 4 kartus pažeidė taisykles. Būtent asmeninės pražangos ribojo J.Valančiūno žaidimo minutes.