Šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Toronto „Raptors“ klubas, kuriam negali padėti čiurnos traumą besigydantis Jonas Valančiūnas, penktadienį svečiuos, stebint 19,8 tūkst. žiūrovų, 91:103 (20:21, 24:32, 28:29, 19:21) nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams ir vėl išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 3-3.

Pirmosiose serijos rungtynėse „Raptors“ komanda namuose nusileido varžovams po pratęsimo 96:102, antrajame mače įveikė Majamio ekipą po pratęsimo 96:92, o serijai persikėlus į Majamį pavyko 95:91 laimėti ir trečią susitikimą, tačiau ketvirtajame nusileido varžovams vėl po pratęsimo 87:94. Serijai vėl sugrįžus į Torontą 99:91 pajėgesni vėl buvo šeimininkai.

30 taškų penktadienį nugalėtojams pelnė Goranas Dragičius, 22 – Dwyane'as Wade'as, 13 – Joe Johnsonas, 12 – Justise'as Winslow, 10 – Joshas McRobertsas.

Svečių gretose išsiskyrė Kyle'as Lowry'is (36 tšk.) ir DeMaras DeRozanas (23 taškai).

8 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Patrickas Pattersonas, 7 – Cory's Josephas, 6 – Terrence'as Rossas.

Septintąsias Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos jau sekmadienį žais Toronte.

Beje, Majamio krepšininkai klubo istorijoje laimėjo šešis septintuosius atkrintamųjų varžybų serijų susitikimus iš devynių bei keturis paskutinius, tačiau vienintelį kartą žaidę svečiuose pralaimėjo. Toronto komanda laimėjo vieną septintąjį mačą iš trijų, o savo aikštėje žaidė dusyk ir permainingai – kartą laimėjo bei kartą pralaimėjo.