grizzles

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grizzles“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grizzles“.

Tobulai pataikęs Valančiūnas su kompanija pratęsė pergalių seriją

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sunkią pergalę po atkaklios kovos iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ (18/4) klubas. Lietuvis žaidė nedaug, tačiau sau skirtą laiką išnaudojo produktyvai. Toronto ekipa išvykoje 122:114 (31:32, 28:39, 34:26, 29:17) palaužė Memfio „Grizzlies“ (12/8) klubą.
2018-11-28

Domantas Sabonis buvo nepastebimas, Russellas Westbrookas – sunkiai sulaikomas

Naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku Domantas Sabonis pelnė 2 taškus, o jo atstovaujama Oklahomos Sičio „Thunder“ 109:106 (31:25, 30:28, 25:22, 23:31) nugalėjo Jutos „Jazz“ krepšininkus. Eilinį trigubą dublį atliko Oklahomos Sičio „žvėris“ – Russellas Westbrookas. Pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 29:21 (11 minutė). „Jazz“ 14-ąją minutę rezultatą išlygino (33:33), bet „Thunder“ buvo priekyje beveik iki rungtynių pabaigos. Šeimininkai mačo kontrolę prarado ketvirtajame kėlinyje.