Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sunkią pergalę po atkaklios kovos iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ (18/4) klubas. Lietuvis žaidė nedaug, tačiau sau skirtą laiką išnaudojo produktyvai.

Toronto ekipa išvykoje 122:114 (31:32, 28:39, 34:26, 29:17) palaužė Memfio „Grizzlies“ (12/8) klubą.

J. Valančiūno komanda beveik visų rungtynių metu atsilikinėjo, per ilgąją pertrauką komandas skyrė 12 taškų (59:71), tačiau lemiamame ketvirtyje „Raptors” mašina vis tik spėjo užsikurti.

Kyle'as Lowry likus žaisti 4,5 minutės smeigė tritaškį ir Toronto ekipa išsiveržė į priekį (110:107). Nuo šios akimirkos kanadiečiai varžovams nebeleido prisivyti ir išlyginti rezultato, o galutiniam rezultate šventė pergalę 8 taškų skirtumu.

J. Valančiūnas žaidė nedaug, vos 14 minučių. Per šį laiką lietuvis spėjo pelnyti 9 taškus (2/2 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovoti bei prarasti po 3 kamuolius.

Įdomu tai, kad „Raptors” tapo vienintele komanda šiame NBA sezone, kuriai pavyko pelnyti 16 ir daugiau tritaškių į „Grizzles” krepšį. Viso Toronto ekipa pataikė 18 iš 33.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 24 (6 rez. perd., 5/8 tritaškių), Fredas VanVleetas 18 (3/3 tritaškių), Kawhi Leonardas 17 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 16, Danny Greenas 14 (4/8 tritaškių), Pascalis Siakamas 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 27 (4/6 tritaškių), Mike‘as Conley 20 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), JaMychalas Greenas (7 atk. kam.) ir Kyle‘as Andersonas (5 atk. kam.) po 13, Garrettas Temple‘as 12 (2/7 tritaškių), Omri Casspi (5 atk. kam.) ir Shelvinas Mackas (5 rez. perd.) po 10.