REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aišku, kur bausmę atliks Masiulis ir Gapšys, dėl Kurlianskio dar spręs

visas leidžiamų pasiimti daiktų sąrašas

„MG Grupės“ politinės korupcijos byla nuosprendžio vykdymui, pagal įprastą tvarką, persiųsta anksčiau ją nagrinėjusiam Vilniaus apygardos teismui.

„MG Grupės“ politinės korupcijos byla nuosprendžio vykdymui, pagal įprastą tvarką, persiųsta anksčiau ją nagrinėjusiam Vilniaus apygardos teismui.

REKLAMA

Buvusiam „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui skirti šešeri metai laisvės atėmimo ir 25 tūkst. eurų bauda, buvusiam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui – pusšeštų metų laisvės atėmimo.

Darbo partijos atstovas Vytautas Gapšys taip pat pripažintas kaltu, jam skirti ketveri metai ir šeši mėnesiai laisvės atėmimo.

Aiškėja, kur turės atlikti bausmę

Lietuvos kalėjimų tarnybos atstovai pabrėžė, kad Bausmių vykdymo kodekso 30 str. nustatyta, jog nuteistieji, kuriems iki nuosprendžio, kuriuo paskirta laisvės atėmimo bausmė, įsiteisėjimo nebuvo taikomas suėmimas, įsiteisėjus teismo nuosprendžiui, sulaikomi ir konvojuojami į laisvės atėmimo vietų įstaigos direktoriaus nustatytas bausmės atlikimo vietas.

Konkrečią bausmės atlikimo vietą, kurioje nuteistasis turės atlikti laisvės atėmimo bausmę, atsižvelgdama į nuteistojo keliamą pavojų, visuomenės saugumą, padarytos nusikalstamos veikos pavojingumą ir pobūdį, į nuteistojo sveikatą, psichologines savybes, amžių, darbingumą, turimą specialybę, o jei yra galimybė, – ir į nuteistojo nepilnamečio vaiko (vaikų) interesus bei nuteistojo arba kitų jo artimųjų nuolatinę gyvenamąją vietą, parenka laisvės atėmimo vietų įstaiga.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat atsižvelgiama į laisvų vietų skaičių įkalinimo įstaigose.  Į parinktą konkrečią bausmės atlikimo vietą, jei ji nesutampa su nuteistojo laikymo vieta, nuteistasis konvojuojamas per dešimt darbo dienų nuo nuosprendžio, kuriuo jam paskirta laisvės atėmimo bausmė, įsiteisėjimo dienos, o šio straipsnio 1 dalyje nurodytu atveju – nuo nuteistojo atvykimo į bausmės atlikimo vietą dienos.

REKLAMA

Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriaus 2023 m. sausio 25 d. įsakymu patvirtinto Arešto ir laisvės atėmimo bausmių atlikimo vietų paskyrimo sąraše nustatyta, kad pilnamečiai vyrai, nuteisti už tyčinius nusikaltimus, už kuriuos paskirta laisvės atėmimo bausmė viršija vienus metus, bet neviršija 10 metų laisvės atėmimo, taip pat nuteisti už tyčinius nusikaltimus, padarytus laikino sulaikymo, suėmimo vykdymo, arešto arba laisvės atėmimo bausmės atlikimo metu, jei paskirta bausmė neviršija 10 metų, gali būti skiriami į pusiau atviro tipo bausmės atlikimo vietas Pravieniškių 1-ajame ir 2-ajame, Alytaus, Marijampolės, Vilniaus  kalėjimuose, o šios kategorijos vyrai, buvę ir esami valstybės politikai, teisėsaugos, teismų, prokuratūros, kontrolės, valdžios ir valdymo institucijų pareigūnai, pirmąjį kartą atliekantys laisvės atėmimo bausmę, – į Kauno kalėjimą.

REKLAMA
REKLAMA

Visi trys nuteistieji iš pradžių bus pristatyti į Kauno kalėjimą, iš kur per 10 darbo dienų bus paskirti į konkrečias bausmės atlikimo vietas. E. Masiulis ir V. Gapšys – bus paskirti į Kauno kalėjimą (nes yra politikai), o R. Kurlianskis gali būti paskirtas į Pravieniškių 1-ą, 2-ą, Alytaus, Marijampolės, Vilniaus kalėjimus. Sprendimas dėl to dar nėra priimtas.

Pakeistas nuosprendis

Lietuvos apeliacinis teismas šį trečiadienį pakeitė pirmos instancijos teismo sprendimą ir nuteisė visus kaltinamuosius koncerno „MG Grupė“ (anksčiau vadinosi „MG Baltic“) politinės korupcijos byloje, daliai jų skirtos realios laisvės atėmimo bausmės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„MG Grupei“, valdančiojoje daugumoje esančiam Liberalų sąjūdžiui ir opozicinei Darbo partijai skirtos atitinkamai daugiau nei 1,1 mln., beveik 377 tūkst. ir daugiau nei 301 tūkst. eurų baudos.

Buvusiam „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui skirti šešeri metai laisvės atėmimo ir 25 tūkst. eurų bauda, buvusiam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui – pusšeštų metų laisvės atėmimo.

Darbo partijos atstovas Vytautas Gapšys taip pat pripažintas kaltu, jam skirti ketveri metai ir šeši mėnesiai laisvės atėmimo.

Bylos duomenimis, kyšiai politikams buvo perduodami ir grynaisiais, ir kaip parama viešosioms įstaigoms, papirkimu palaikytas net kvietimas į televizijos laidą. Apeliacinis teismas kyšiu E. Masiuliui pripažino ir visuomenėje garsiai nuskambėjusį degtinės butelį bei butelio dėžutę su joje buvusiais pinigais.

REKLAMA

Apkaltinamasis nuosprendis politinės korupcijos byloje turės politinių pasekmių, tačiau padės išsivalyti politinei sistemai, o žmonėms – vėl patikėti teisingumu Lietuvoje, sako prezidentas Gitanas Nausėda.

Opozicija anksčiau ketvirtadienį paraginus Liberalų sąjūdžio vadovei, Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen pasitikrinti, ar ji turi parlamento pasitikėjimą, G. Nausėda sakė, kad „tai yra valdančiosios koalicijos reikalai“.

Apeliacinio teismo nuosprendis įsiteisėja iš karto, paskelbimo dieną, bet dar gali būti skundžiamas Lietuvos Aukščiausiajam Teismui. Kai kurie iš nuteistųjų politinės korupcijos byloje jau yra pasakę, kad tai darys.

REKLAMA

Nuteistieji Aukščiausiojo Teismo gali prašyti sustabdyti nuosprendžio vykdymą, tokią teisę jiems numato įstatymas.

Leidžiamų pasiimti daiktų sąrašas

Lengvajai grupei priskirtiems nuteistiesiems (išskyrus nuteistuosius, atliekančius Bausmių vykdymo kodekso 79 straipsnio 2 dalyje nurodytą drausminę nuobaudą) laisvės atėmimo vietų įstaigoje leidžiama įsigyti ir turėti:

42.1. maisto produktų:

42.1.1. vaisių ir daržovių (šviežių, šaldytų, konservuotų) – ne daugiau kaip 4 kg;

42.1.2. duonos gaminių – ne didesnėse nei 500 g pakuotėse;

42.1.3. pieno produktų (išskyrus saldintą sutirštintą pieną) – ne didesnėse nei 1000 ml (g) pakuotėse;

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

42.1.4. termiškai apdorotų, rūkytų, sūdytų mėsos gaminių (žuvies) – ne didesnėse nei 500 g pakuotėse;

42.1.5. chalvos, šokolado, šokoladinių saldainių, riešutų – ne daugiau kaip 500 g pakuotėse;

42.1.6. aliejaus, margarino – ne didesnėse nei 1000 ml (g) pakuotėse;

42.1.7. natūralios arbatos (įskaitant vaistažolių, uogų arbatas), kavos, kakavos – ne didesnėse nei 500 g pakuotėse;

42.1.8. sulčių, gaiviųjų gėrimų, mineralinio vandens – ne didesnėse nei 1000 ml pakuotėse;

42.1.9. prieskonių, sintetinių saldiklių;

42.1.10. sausų dribsnių, sriubos, košės, antrųjų patiekalų, sultinio – ne didesnėse nei 500 g pakuotėse;

REKLAMA

42.1.11. kruopų, makaronų – ne didesnėse nei 1 kg pakuotėse;

42.1.12. kečupo, pomidorų padažo, sojų padažo, majonezo, garstyčių, krienų – ne didesnėse nei 500 ml gamintojo pakuotėse;

42.1.13. kiaušinių;

42.1.14. šaldytų kulinarinių gaminių (užkandžių, didžkukulių, blynų, lietinių, koldūnų, virtinių, čeburekų) – ne didesnėse nei 500 g pakuotėse;

42.1.15. miltų – ne didesnėse nei 1000 g pakuotėse;

42.1.16. natūralaus medaus, uogienės – ne didesnėse nei 200 g pakuotėse;

42.1.17. javainių, sausainių, riestainių, vaflių, meduolių – ne didesnėse nei 500 g pakuotėse;

42.2. drabužių ir avalynės (išskyrus karinę ir kitokią uniformą ar uniformos elementus):

42.2.1. kepurių (nedengiančių veido), šaliką, pirštinių (išskyrus treniruotėms ir sportui skirtas pirštines);

REKLAMA

42.2.2. apatinių drabužių;

42.2.3. viršutinių drabužių;

42.2.4. kojinių, pėdkelnių;

42.2.5. avalynės;

42.2.6. vaikiškų drabužių ir avalynės (nuteistosioms, auginančioms vaikus iki 4 metų);

42.3. higienos priemonių:

42.3.1. muilą, šampūną, plaukų kondicionierių, dušo želę, kūno dezodorantą arba antiperspirantą ir kitų kūno priežiūros priemonių, skutimosi kremą arba putas (išskyrus gaminius, kuriuose yra etilo alkoholio, acetono, ir aerozolinius gaminius);

42.3.2. skalbimo, valymo ir plovimo priemonių (ne didesnėse nei 1000 ml (g) pakuotėse), šluosčių, kempinių, oro gaiviklių (išskyrus aerozolinius gaminius);

42.3.3. burnos higienos priemonių (išskyrus gaminius, kuriuose yra etilo alkoholio, ir aerozolinius gaminius);

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

42.3.4. popierinių rankšluosčių, tualetinio popieriaus;

42.3.5 saugių skustuvų su nekeičiamais peiliukais, skutimosi šepetėlį;                                         

42.3.6. šukas arba plaukų šepetį (neturintį metalinių detalių);

42.3.7. plaukų segtukų, gumyčių;

42.3.8. moterų higienos reikmenų;

42.3.9. prezervatyvų;

42.3.10. vienkartinių nosinaičių, higieninių servetėlių, kosmetinės vatos;

42.3.11. manikiūro priemonių (žirklutes užapvalintais galais, nagų žnyples ir medinę arba popierinę dildę);

REKLAMA

42.3.12. ausų krapštukų, kištukų;

42.3.13. sauskelnių;

42.3.14. vaikų higienos reikmenų (nuteistosioms, auginančioms vaikus iki 4 metų);

42.4. elektros prietaisų:

42.4.1. televizorių ir jo priedėlį antžeminei televizijai, jeigu šis priedėlis įsigytas iki 2016 m. balandžio 1 d.;

42.4.2. nešiojamąjį kompiuterį (vietoje nešiojamojo kompiuterio leidžiama turėti stacionarųjį kompiuterį, jeigu jis įsigytas iki 2016 m. balandžio 1 d.);

42.4.3. kišeninį (nešiojamąjį) radijo imtuvą arba MP3 grotuvą;

42.4.4. barzdaskutę;

42.4.5. plaukų džiovintuvą;

42.4.6. elektrinį virdulį;

42.4.7. LED skaitymo lempą (maitinamą elementais);

42.4.8. skrudintuvą arba sumuštinių keptuvę;

42.4.9. kompiuterinių žaidimų aparatą;

42.4.10. elektroninę knygų skaityklę (tik duomenų perdavimo interneto ryšiu ir fotografavimo funkcijų neturintys elektroninių knygų skaityklių modeliai);

REKLAMA

42.4.11. elektrinį dantų šepetėlį;

42.5. kitų daiktų ir reikmenų:

42.5.1. kortelių, skirtų skambinti laisvės atėmimo vietų įstaigoje įrengtu telefonu (toliau – telefono kortelės);

42.5.2. vokų, pašto ženklų, proginių atvirukų, nuotraukų, asmeninių užrašų ir kitų smulkių asmeninių daiktų, religinės simbolikos, kalendorių, knygų, laiškų, žurnalų, laikraščių ir kitų periodinių leidinių (išskyrus leidinius, kuriuose propaguojamas smurtas ar žiaurumas, taip pat pornografinius leidinius), rašymo popieriaus, sąsiuvinių ir rašymo reikmenų;

42.5.3. administracinės, civilinės ir (ar) baudžiamosios bylos medžiagą, teismo nuosprendžių, nutarčių ir nutarimų nuorašus ir (ar) kopijas, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, visuomeninių organizacijų bei tarptautinių institucijų atsakymų, kvitų, teisės aktų ir kreipimųsi kopijas;

REKLAMA
REKLAMA

42.5.4. reikmenų, skirtų užsiimti individualia, kūrybine ir kitokia prasminga veikla (tik gavus rašytinį laisvės atėmimo vietų įstaigos direktoriaus įgalioto pareigūno leidimą);

42.5.5. plastikinių arba medinių stalo indų (lėkštę, dubenėlį sriubai, šaukštą, puodelį, šakutę, peilį);

42.5.6. priemonių priklausomybei nuo tabako gydyti (pakaitinei nikotino terapijai) (nepilnamečiams – tik gavus rašytinį gydytojo leidimą);

42.5.7. tabako gaminių ir reikmenų (pypkę, popieriaus, filtrų), vienkartinį žiebtuvėlį, degtukų (išskyrus nepilnamečius ir kartu su nepilnamečiais laikomus 24 metų amžiaus nesukakusius nuteistuosius, kurie laisvės atėmimo bausmę pradėjo atlikti būdami nepilnamečiai, taip pat asmenis, kurie gydomi laisvės atėmimo vietų įstaigos administracijos padalinyje, vykdančiame sveikatinimo veiklą);

42.5.8. rankinį, stalinį laikrodį;

42.5.9. kosmetikos gaminių (išskyrus gaminius, kuriuose yra etilo alkoholio, acetono, ir aerozolinius gaminius);

42.5.10. rankšluosčių;

42.5.11. patalynės (paklodę, užvalkalus pagalvei ir antklodei) – du komplektus (nuteistosioms, auginančioms vaikus laisvės atėmimo vietų įstaigoje, patalynės komplektų skaičius neribojamas);

42.5.12. stalo žaidimų (išskyrus pornografinio ar smurtinio pobūdžio stalo žaidimus);

42.5.13. akinius, kontaktinius lęšius, jiems skirtas dėtuves ir kontaktinių lęšių priežiūros priemonių (tamsinti akiniai leidžiami tik rekomendavus gydytojui);

REKLAMA

42.5.14. informacijos, išskyrus įrašus, kuriuose propaguojamas smurtas ar žiaurumas, taip pat pornografinius įrašus, laikmenų (bendra turimų informacijos laikmenų talpa negali viršyti 35 GB);

42.5.15. šepetį (neturintį metalinių detalių) drabužiams ir batams, batų tepalą;

42.5.16. vaistinių preparatų, kuriais Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos viršininko nustatyta tvarka leidžiama prekiauti vaistinių preparatų mažmeninės prekybos įmonėms, vitaminų (gamintojų pakuotėmis, ne daugiau kaip 60 tablečių arba kapsulių), laisvės atėmimo vietų įstaigos direktoriaus patvirtintame sąraše nurodytų maisto papildų (gamintojų pakuotėmis, laisvės atėmimo vietų įstaigos direktoriaus nustatytais kiekiais), gydytojo rekomenduotų medicinos priemonių (nuteistiesiems, gavusiems rašytinį laisvės atėmimo vietų įstaigos direktoriaus įgalioto pareigūno leidimą įsigyti ir turėti medicinos priemonių);

42.5.17. kompiuterio pelę, kompiuterio klaviatūrą, ausines ir kitų daiktų, kurie skirti Taisyklių 42.4, 42.5.4, 42.5.8 ir 42.5.16 papunkčiuose nurodytiems daiktams eksploatuoti.

43. Paprastajai grupei priskirtiems nuteistiesiems (išskyrus nuteistuosius, atliekančius Bausmių vykdymo kodekso 79 straipsnio 2 dalyje nurodytą drausminę nuobaudą) leidžiama įsigyti ir laisvės atėmimo vietų įstaigoje turėti Taisyklių 42.1.1–42.1.10, 42.1.12, 42.1.17, 42.2, 42.3, 42.4.1, 42.4.3, 42.4.4, 42.4.6, 42.4.7, 42.4.10, 42.4.11 ir 42.5 papunkčiuose nurodytų asmeninių daiktų, taip pat – plaukų džiovintuvą (moterims) ir sausų dribsnių.

REKLAMA

44. Drausmės grupei priskirtiems nuteistiesiems (išskyrus nuteistuosius, atliekančius Bausmių vykdymo kodekso 79 straipsnio 2 dalyje nurodytą drausminę nuobaudą) leidžiama įsigyti ir laisvės atėmimo vietų įstaigoje turėti Taisyklių 42.2, 42.3, 42.4.11, 42.5.1, 42.5.3, 42.5.6, 42.5.7, 42.5.10, 42.5.13 ir 42.5.16 papunkčiuose nurodytų asmeninių daiktų, taip pat šviežių vaisių ir daržovių, vokų, pašto ženklų, religinės simbolikos, kalendorių, laiškų, rašymo popieriaus, sąsiuvinių ir rašymo reikmenų, rankinį laikrodį, kitų daiktų, kurie skirti Taisyklių 42.4.11, 42.5.8 ir 42.5.16 papunkčiuose nurodytiems daiktams eksploatuoti.

45. Atviro tipo bausmės atlikimo vietose (išskyrus nuteistuosius, atliekančius Bausmių vykdymo kodekso 79 straipsnio 2 dalyje nurodytą drausminę nuobaudą) laikomiems nuteistiesiems leidžiama įsigyti ir turėti Taisyklių 42 punkte nurodytų asmeninių daiktų, mobilųjį telefoną, taip pat kitų asmeninių daiktų, kurie būtų naudingi vykdant veiksmingą nuteistųjų resocializaciją, gerinant jų sveikatą bei gerovę.

46. Suimtiesiems (išskyrus suimtuosius, atliekančius Suėmimo vykdymo įstatymo 29 straipsnio 3 punkte nurodytą drausminę nuobaudą) leidžiama įsigyti ir turėti laisvės atėmimo vietų įstaigoje Taisyklių 42.1.1–42.1.10, 42.1.12, 42.1.17, 42.2.1–42.2.5, 42.3.1–42.3.13, 42.4.1–42.4.7 ir 42.5 papunkčiuose nurodytų asmeninių daiktų.

REKLAMA

47. Suimtiesiems, atliekantiems Suėmimo vykdymo įstatymo 29 straipsnio 3 punkte nurodytą drausminę nuobaudą, ir nuteistiesiems, atliekantiems Bausmių vykdymo kodekso 79 straipsnio 2 dalyje nurodytą drausminę nuobaudą, leidžiama įsigyti ir turėti, o nuteistiesiems, atliekantiems arešto bausmę – turėti Taisyklių 42.2.1–42.2.5 ir 42.5.6 papunkčiuose nurodytų asmeninių daiktų, administracinės, civilinės ir (ar) baudžiamosios bylos medžiagą, teismo nuosprendžių, nutarčių ir nutarimų nuorašus ir (ar) kopijas, teisės aktų ir kreipimųsi kopijas, vokus, pašto ženklus, rašymo priemonę ir popierių, rankšluostį, muilą, šampūną, dantų pastą, dantų šepetėlį (įskaitant elektrinius dantų šepetėlius), šukas, nosinę (moterims – moterų higienos reikmenų), tualetinį popierių, sauskelnes, akinius arba kontaktinius lęšius ir jiems skirtas dėtuves bei kontaktinių lęšių priežiūros priemones, rankinį laikrodį, nutarimo dėl drausminės nuobaudos skyrimo kopiją.

48. Suimtiesiems ir nuteistiesiems, kurių gydymo laisvės atėmimo vietų įstaigos administracijos padalinyje, vykdančiame sveikatinimo veiklą, trukmė neviršija 60 dienų, taip pat laikinai išvykstantiems į kitas įstaigas suimtiesiems ir nuteistiesiems leidžiama įsigyti ir turėti Taisyklių 42.2 (laisvės atėmimo vietų įstaigos administracijos padalinyje, vykdančiame sveikatinimo veiklą, leidžiama turėti tik Taisyklių 42.2.2, 42.2.4 ir 42.2.5 papunkčiuose nurodytų asmeninių daiktų), 42.3, 42.4.4, 42.5.1, 42.5.2, 42.5.3, 42.5.6, 42.5.8, 42.5.13, 42.5.16 ir 42.5.17 papunkčiuose nurodytų asmeninių daiktų. Gydytojui rekomendavus, suimtiesiems ir nuteistiesiems laisvės atėmimo vietų įstaigos administracijos padalinyje, vykdančiame sveikatinimo veiklą, leidžiama įsigyti ir turėti Taisyklių 42.1.1–42.1.12 papunkčiuose nurodytų maisto produktų.

REKLAMA

49. Suimtųjų ir nuteistųjų įsigyjami maisto produktai, vaistiniai preparatai, vitaminai ir maisto papildai turi būti supakuoti į gamintojo pakuotes (išskyrus stiklines ir metalines pakuotes). Šviežių vaisių ir daržovių leidžiama įsigyti be pakuotės. Suimtųjų ir nuteistųjų įsigyti vaistiniai preparatai, vitaminai ir maisto papildai privalo būti laikomi laisvės atėmimo vietų įstaigos direktoriaus nustatyta tvarka. Suimtųjų ir nuteistųjų turimi maisto produktai (išskyrus šviežius vaisius ir daržoves), vaistiniai preparatai, vitaminai ir maisto papildai, supakuoti ne į gamintojo pakuotes arba laikomi pažeidžiant laisvės atėmimo vietų įstaigos direktoriaus nustatytą tvarką, paimami ir sunaikinami.

50. Drabužių, avalynės, patalynės (išskyrus antklodę, čiužinį ir pagalvę), akinius, akinių dėklą, kontaktinių lęšių, jiems skirtų dėtuvių ir kontaktinių lęšių priežiūros priemonių, informacijos laikmenų, laikrodžių, spaudos (laikraščių, žurnalų, knygų), vokų, pašto ženklų, rašymo popieriaus, reikmenų, skirtų užsiimti individualia veikla, elektros prietaisų ir medicinos priemonių suimtieji ir nuteistieji (išskyrus atliekančius Suėmimo vykdymo įstatymo 29 straipsnio 3 punkte ir Bausmių vykdymo kodekso 79 straipsnio 2 dalyje nurodytas drausmines nuobaudas) taip pat gali gauti pašto ar perduodamu siuntiniu. Nėščios ir krūtimi maitinančios suimtosios ir nuteistosios, pagal gydytojo išvadą, kartą per mėnesį pašto ar perduodamu siuntiniu taip pat gali gauti ne daugiau kaip 15 kg maisto produktų.

REKLAMA

51. Suimtiesiems ir nuteistiesiems, išskyrus atliekantiems arešto bausmę ar bausmę atliekantiems atviro tipo bausmės atlikimo vietose, leidžiamų turėti laisvės atėmimo vietų įstaigoje asmeninių daiktų bendra masė neturi viršyti 30 kg, o nuteistiesiems laisvės atėmimo bausme iki gyvos galvos – 50 kg. Į šiame punkte nustatytą bendrą masę neįskaičiuojama administracinės, civilinės ir (ar) baudžiamosios bylos medžiaga, gydytojo rekomenduoti vaistiniai preparatai bei medicinos priemonės, vaikų, gyvenančių laisvės atėmimo vietų įstaigoje su nuteistosiomis motinomis, daiktai ir reikmenys.

 

Ar cia nera kartais spektaklis surezisuotas? Juk tuoj paleis. Cha cha cha
Noriu pagirt prokurorą ir teisėją. Pagarba. Užtenka leist mulkiam toliau mulkinti visuomenę. Vokiet.ne tokie ponai sėda už finansinius nusikaltimus
Sėdės ponų kalėjime, tikriau uždaro tipo sanatorijoj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų