22 taškų deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs Klaipėdos „Neptūnas“ įsirašė tryliktąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Lemiamomis akimirkomis Aido Einikio ir Lauryno Beliausko vedini Kazio Maksvyčio auklėtiniai 92:86 parklupdė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai turėjo 22 taškų pranašumą (69:47). Visgi tris tolimus metimus pataikiusio jaunojo A. Einikio inicijuotas „Neptūno“ spurtas 29:6 leido įpusėjus ketvirčiui išsiveržti į priekį (76:75).

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, klaipėdiečiai turėjo taško persvarą (82:81), tačiau tada po tolimą metimą pridėjo A. Einikis ir L. Beliauskas (88:81), taip panaikindami pasvaliečių viltis iškovoti pergalę.

Legendinio Gintaro Einikio sūnus A. Einikis sužaidė karjeros rungtynes. Per pastaruosius du sezonus 15 rungtynių sužaidęs ir septynis taškus pelnęs A. Einikis šiame mače pasižymėjo 12.

14 taškų pelnęs ir tiek pat naudingumo balų surinkęs Laurynas Beliauskas pagerino šio sezono asmeninius rekordus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Juanas Palaciosas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 15 kamuolių, atlikęs septynis rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 34 naudingumo balus.

„Neptūno“ ekipoje Renaldas Seibutis pridėjo 18 taškų ir atkovojo penkis kamuolius, Laimonas Kisielius įmetė devynis taškus, Edgaras Želionis (7 atk. kam.) ir Simas Galdikas surinko po aštuonis.

Pieno žvaigždžių“ gretose Artūras Ausėjas pelnė 13 taškų, Viačeslavas Bobrovas ir Steponas Babrauskas (6 atk. kam.) įmetė po 12 taškų, Ryanas Andersonas pridėjo 11 taškų ir atkovojo aštuonis kamuolius.

Per pirmąsias 15 minučių nė viena komanda neturėjo didesnio nei penkių taškų pranašumo (31:27), tačiau prieš ilgąją pertrauką sėkmingiau rungtyniavusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa įgijo 13 taškų persvarą (43:30).