l. beliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. beliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. beliauskas“.

Laurynų duetas tylėjo, o pergale Ispanijoje džiaugėsi „Real“

Ispanijos čempionate nesėkmę patyrė Lauryno Beliausko ir Lauryno Biručio atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (1/2) ekipa, kuri svečiuose 68:78 (13:20, 17:16, 21:15, 17:27) nusileido Madrido „Real“ (3/0). L. Birutis per 8 minutes pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.
2021-09-27

Aido Einikio karjeros mačas atnešė pergalę „Neptūnui“ prieš „Pieno žvaigždes“

22 taškų deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs Klaipėdos „Neptūnas“ įsirašė tryliktąją pergalę „Betsafe-LKL“. Lemiamomis akimirkomis Aido Einikio ir Lauryno Beliausko vedini Kazio Maksvyčio auklėtiniai 92:86 parklupdė Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai turėjo 22 taškų pranašumą (69:47). Visgi tris tolimus metimus pataikiusio jaunojo A. Einikio inicijuotas „Neptūno“ spurtas 29:6 leido įpusėjus ketvirčiui išsiveržti į priekį (76:75). Prasidėjus priešpasku...
2017-12-23

„Žalgiris“ pusfinalio seriją pradėjo lengva pergale prieš „Neptūną“

Pirmąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-Lietuvos krepšinio lygos“ pusfinalyje iškovojo Kauno „Žalgiris“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose be didesnės intrigos 83:54 (24:13, 27:12, 17:10, 15:19) įveikė puolime strigusį Klaipėdos „Neptūną“. Artimiausios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 16 dieną, 18 valandą, Klaipėdoje. Startas. Mačas prasidėjo gana tolygia kova (9:8), tačiau per likusias penkias minutes kauniečiai spurtavo 15:5 ir susikrovė dviženklę persvarą (24:13). Nutolo.