a. einikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. einikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. einikis“.

Aidas Einikis – NKL finalo MVP

Aidas Einikis trečią kartą per pastaruosius ketverius metus su komanda buvo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finale, tačiau pirmą kartą jame žaidė ir svariai prisidėjo prie pergalės. Tiek svariai, kad tai jam lėmė naudingiausiu finalo rungtynių žaidėjo titulą. 21 metų gynėjas pelnė 14 taškų, atkovojo šešis ir perėmė keturis kamuolius bei atliko penkis rezultatyvius perdavimus, o jo atstovaujama Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda finale 68:57 nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ komandą.
2018-04-14

NKL „Snaiperio“ konkursą laimėjo Andrius Aleksandrovas

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto metu vykusį „Snaiperio“ konkursą laimėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkas Andrius Aleksandrovas. Jis finale surinko 18 taškų ir aplenkė 13 taškų pelniusį Mažeikių „Erelių“ gynėją Haroldą Saprykiną. A. Aleksandrovas anksčiau dalyvavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) snaiperių konkursuose, tačiau iki šiol nė karto nebuvo užėmęs pirmosios vietos. „Prestižinis konkursas, buvo visi stiprūs varžovai.
2018-04-14

Aido Einikio karjeros mačas atnešė pergalę „Neptūnui“ prieš „Pieno žvaigždes“

22 taškų deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs Klaipėdos „Neptūnas“ įsirašė tryliktąją pergalę „Betsafe-LKL“. Lemiamomis akimirkomis Aido Einikio ir Lauryno Beliausko vedini Kazio Maksvyčio auklėtiniai 92:86 parklupdė Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai turėjo 22 taškų pranašumą (69:47). Visgi tris tolimus metimus pataikiusio jaunojo A. Einikio inicijuotas „Neptūno“ spurtas 29:6 leido įpusėjus ketvirčiui išsiveržti į priekį (76:75). Prasidėjus priešpasku...