Dvidešimt šeštą nesėkmę 78-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis atkrintamųjų varžybų dalyvis Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu.

Ketvirtadienį svečiuose, stebint 17,9 tūkst. žiūrovų, „Raptors“ krepšininkai 87:95 (20:28, 23:19, 20:23, 24:25) nusileido trečiojoje pozicijoje Rytuose esančiai Atlantos „Hawks“ (47 pergalės bei 32 pralaimėjimai) komandai.

Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis pelnė 13 taškų, atkovojo 8 (3 - puolime) kamuolius, blokavo varžovo metimą, išvengė klaidų ir kartą prasižengė. Per 21 su puse žaidimo minutės (21:26) J. Valančiūnas pataiė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo 7 baudų metimus iš 8.

Po 16 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry's, po 10 – Normanas Powellas ir Bismackas Biyombo.

Pirmą pergalę po dvejų metų pertraukos tarpusavio mačuose savo aikštėje iškovojusioje Atlantos ekipoje sėkmingiausiai žaidė Jeffas Teague (23 tšk.), Kyle'as Korveris (14 tšk.), Paulas Millsapas (13 tšk.), Alas Horfordas, Timas Hardaway'us ir Mike'as Scottas (po 11 taškų).

Antrąsias iš eilės rungtynes svečiuose pralaimėję „Raptors“ krepšininkai vėl nepagerino klubo pergalių svečiuose rekordą – 22 pergalės – kuris gyvuoja nuo 2013-2014 metų sezono.

Kitas rungtynes Toronto komanda jau penktadienį namuose žais su Indianos „Pacers“ ekipa.