0
TV3

Ketvirtąją nesėkmę septynioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse – ir antrąją iš eilės – patyrė, tačiau penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderio poziciją išsaugojo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.

Sekmadienį svečiuose „Raptors“ krepšininkai 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 122:129 (24:27, 25:31, 31:23, 29:28, 13:20) nusileido penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos autsaiderei Los Andželo „Lakers“ (4 pergalės ir 13 pralaimėjimų) komandai, kuri nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Lietuvio sąskaitoje 9 taškai, 13 atkovotų (2 puolime) kamuolių, rezultatyvus perdavimas, 3 blokuoti varžovo metimai, klaida ir pražanga. Per 33 su puse žaidimo minutės (33:21) J.Valančiūnas pataikė 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

29 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Kyle'as Lowry'is, 20 – Terrence'as Rossas, po 19 – Greivis Vasquezas ir Louisas Williamsas, 10 – Patrickas Pattersonas (13 sugriebtų kamuolių), 7 – .

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 20-ąjį karjeroje trigubą dublį pelnęs Kobe Bryantas – 31 taškas, 12 rezultatyvių perdavimų ir 11 po krepšiais atkovotų kamuolių. Šiame susitikime atlikęs 6000-ąjį perdavimą karjeroje K.Bryantas tapo pirmuoju žaidėju lygos istorijoje, kuriam pavyko pelnyti daugiau nei 30000 taškų bei atlikto 6000 perdavimų.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Nickas Youngas, 18 – Carlosas Boozeris, 16 – Jordanas Hillas, 13 – Wesley Johnsonas, 11 – Jeremy's Linas.