Praėjusį savaitgalį baigėsi prestižinis pasaulio regbio-7 serijos turnyras. Paskutiniame, devintajame, etape Londone žiūrovai 82 tūkst. žmonių talpinančiame „Twickenham“ stadione išvydo įspūdingą Naujosios Zelandijos triumfą.

Turnyro finale Naujoji Zelandija atliko net 8 žeminimus ir 52:33 nugalėjo savo amžinus varžovus iš Australijos. Nesustabdomai čempionų gretose žaidė Gilesas Kaka, pelnęs net 22 taškus. 52 taškus finale pelnę Naujosios Zelandijos regbininkai pasiekė naują finalų rezultatyvumo rekordą. Per paskutinius 15 pasaulio regbio-7 serijos turnyrų Naujojoji Zelandija triumfavo net 12-ą kartą.

Antrą vietą Londone užėmę australai bendroje įskaitoje liko tik penkti. Tai lėmė ne itin sėkmingi pasirodymai ankstesniuose etapuose. Mažajame finale Anglija 26:19 nugalėjo Fidžio rinktinę. Nepaisant to, Fidžis turi kuo pasigirti. Geriausiu 2014 metų pasaulio regbio-7 serijos žaidėju pripažintas Fidžio komandos narys Samisoni Viriviri. Bendroje įskaitoje Fidžis užėmė aukštą trečią poziciją.

Iš viso šiame sezone Naujoji Zelandija laimėjo penkis etapus iš devynių – tarp jų ir paskutinius tris Honkonge, Škotijoje ir Londone. Su 180 taškų ji įtikinamai aplenkė antrą vietą užėmusius Pietų Afrikos regbininkus (152 tšk.).

Nuo 1999-2000 m. sezono liekvienais metais stipriausios pasaulio rinktinės devyniuose turnyruose kovoja dėl nugalėtojų vardo. Šie turnyrai vyksta devyniose valstybėse ir vadinasi „HSBC World Series“. Kiekviename etape kovoja 16 rinktinių suskirstytų į keturias grupes. Už pirmąją vietą ture suteikiami 22 taškai, už antrąją vietą – 19, už trečiąją – 17 taškų.