Trečiąją pergalę Gibraltare vykstančiame tarptautiniame šachmatų festivalyje (Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014) iškovojo 51-ąjį reitingą turinti pajėgiausia Lietuvos šachmatininkė Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2515).

Sekmadienį šeštajame rate baltosiomis figūromis žaidusi lietuvė nugalėjo Kazachstano atstovą Žansają Abdumaliką (2344) ir, surinkusi 4 taškus iš 6 galimų, pakilo į 54-ąją vietą iš 71-osios.

Vienvaldžiu lyderiu tapo ukrainietis Vasilijus Ivančiukas (2739). Jis surinko 5,5 taško ir pustaškiu lenkia dvylika sportininkų.

Septintajame rate V.Čmilytės varžovu bus gruinė Lela Džavakišvili (2430).

254 pajėgiausių dalyvių turnyro festivalyje nugalėtojas paaiškės vasario 6 dieną po dešimties ratų varžybų šveicariška sistema.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.