Deivido Gailiaus Liublianos "Union Olimpija" klubas iškovojo pirmąjį šį sezoną trofėjų - jis po ketverių metų pertraukos laimėjo Slovėnijos krepšinio supertaurę.

Trečiadienį Protorože vykusiose rungtynėse Slovėnijos taurės laimėtojai "Union Olimpija" krepšininkai 63:60 (14:10, 17:24, 16:15, 16:11) įveikė šalies čempionę Novo Mesto "Krka" ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 29 žaidimo minutes (29:18) jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose rungtyniavo naudingiausiu žaidėju pripažintas Arturas Alexanderis Stephensonas (17 tšk.), Luka Rupnikas ir Dragiša Drobnjakas (po 9 tšk.).

Pralaimėjusiems 10 taškų pelnė Jaka Klobučaras, po 8 - Luka Lapornikas, Edo Muričius ir Smiljanas Pavičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.