0
TV3

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau žaidžiami XIX turo mačai. Užtikrintą pergalę iškovojo Londono „Tottenham“ klubas, kuris svečiuose net 4-0 įveikė Birmingamo „Aston Villa“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nepavyko įmušti nei vienai komandai. Visgi svečiai iš Londono jau pirmajame kėlinyje žaidė geriau ir aktyviau. Klubas atliko nemažai smūgių į vartus, tačiau „Aston Villa“ vartininkas Bradas Guzanas pirmoje mačo dalyje žaidė užtikrintai.

Visgi antrajame kėlinyje „Aston Villa“ neatlaikė Andre Villas-Boaso auklėtinių spaudimo. 58 minutę po Kyle‘o Naughtono perdavimo pasižymėjo puolėjas Jermainas Defoe.

Dar po trijų minučių įvartį pelnė komandos lyderis Garethas Bale‘as. Tas pats Bale‘as ir nulėmė šių rungtynių baigtį.

Velso rinktinės narys dar po įvartį įmušė 73 ir 84 minutėmis bei į savo sąskaitą įsirašė „hat-tricką“. Po šios pergalės „Tottenham“ su 33 taškais pakilo į 4 vietą. „Aston Villa“ su 18 taškų rikiuojasi 16 vietoje.