0

Antrą nesėkmę Eurolygos turnyre patyrė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, namuose 49:67 (8:13, 17:14, 11:20, 13:20) turėję pripažinti Barselonos „Regal Barcelona“ pranašumą.

Šarūno Jasikevičiaus komandai tai buvo jau antroji pergalė. Kitą savaitę vilniečiai namuose susitiks su Belgrado „Partizan“.

Susitikimo pradžioje pasipylė klaidų lietus. Daugiau kamuolio nebrangino vilniečiai, bet ispanų puolimas taip pat buvo bevaisis. Po trijų minučių rezultatas labiau priminė futbolo rungtynes - 0:1. Puolimas įsibėgėjo ir „Lietuvos rytas“ pirmavo 6:3, bet pagrindinis ekipos gynybos ramstis A.Jomantas per 4,5 min. užsidirbo tris asmenines pražangas. D.Maskoliūno  auklėtiniai gerokai strigo puolime, o „Regal Barcelona“ įgavo pagreitį - 6:11. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai bandė anksčiau laiko išspręsti visus klausimus (12:19), bet „Lietuvos rytas“ taip paprastai nepasidavė 17:21. Į aikštę antrojo kėlinio pabaigoje pirmą kartą įžengė Š.Jasikevičius. Iš po krepšio „įsigudrino“ pramesti A.Tomičius, vėliau - ir N.Jawai'us, o „Lietuvos rytas“ nedideliais žingsniais išlygino rezultatą (25:25). Tiesa, paskutinę ketvirčio sekundę „Regal Barcelona“ į priekį išvedė E.Lorbekas 25:27.

Trečio kėlinuko pradžia nuteikė optimistiškai - vilniečiai užtikrintu žaidimu persvėrė rezultatą 30:29. Vis dėlto „Lietuvos ryto“ situaciją sukomplikavo ketvirtoji R.Seibučio pražanga ir du J.Navarro bei E.Lorbeko tritaškiai 32:37. D.Maskoliūno kariaunos duobė vis gilėjo. „Lietuvos ryto“ atakose kamuoliai skriejo į užribį arba „Regal Barcelona“ žaidėjų rankas, o ispanai, be abejo, pasinaudojo tokiomis dovanėlėmis - 34:45. Likus 6 min. iki susitikimo pabaigos „Lietuvos rytas“ buvo nepavydėtinoje situacijoje - 42:56. Keisti teisėjų sprendimai galutinai išvedė aistruolius iš kantrybės - tribūnos aidėjo nepagarbia skanduote. Tačiau tai nieko nepakeitė. „Lietuvos rytas“ buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą.

„Lietuvos rytas“: L.Radoševičius 11, R.Seibutis 8, N.Nedovičius ir D.Dulkys po 7.

„Regal Barcelona“: J.Navarro 13, J.Inglesas 11... Š.Jasikevičius 0 (3 min.).