Meksikos sostinėje Meksike vykusiame 10-ajame pasaulio benamių gatvės futbolo čempionate Lietuvos rinktinė užėmė aštuntąją vietą. Tai - geriausias lietuvių pasirodymas per šių varžybų istoriją.

Pirmajame etape Lietuvos futbolininkai po baudinių serijos 6:5 įveikė nugalėtojos titulą gynusią Škotiją, 6:3 - Peru, 5:3 - Graikiją ir 4:5 pralaimėjo Indonezijai. Lietuvos komanda (8 tšk.) D grupėje užėmė trečiąją vietą.

Antrajame etape A grupėje žaidę lietuviai 6:5 nugalėjo Lenkiją, tokiu pat rezultatu - Angliją, 12:4 - Vengriją, 5:2 - Kosta Riką ir 2:11 pralaimėjo Meksikai. Lietuvos rinktinė A grupėje užėmė antrąją vietą (12 tšk.) ir kartu su Meksikos komanda (15 tšk.) įgijo teisę kovoti dėl medalių.

Šeštą kartą pasaulio čempionate dalyvavusi Lietuvos rinktinė ketvirtfinalyje 5:8 pralaimėjo Indonezijai, o pusfinalyje dėl 5-8 vietų 1:6 nusileido Bosnijai ir Hercegovinai. Kovoje dėl septintosios vietos lietuviai 4:7 pralaimėjo austrams.

Pasaulio čempione tapo Čilės rinktinė, finale 8:5 įveikusi varžybų šeimininkus meksikiečius. Bronzos medalius pelnė brazilai, rungtynėse dėl trečiosios vietos 6:2 nugalėję Indonezijos ekipą.

Rungtynėse dėl penktosios vietos portugalai 7:4 įveikė bosnius.

Čempionate dalyvavo 43 vyrų ir 13 moterų komandų.

Benamių futbolo čempionatuose dalyvauja besigydantys nuo priklausomybės alkoholiui ir narkotikams, benamiai ir pabėgėliai.