0

Lengvą pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Maskvos CSKA klubas su Darjušu Lavrinovičiumi ir Ramūnu Šiškausku, namuose nesunkiai 98:71 (27:26, 23:14, 34:11, 14:20) įveikęs Bilbao „Gescrap BB“ komandą.

Iki didžiosios pertraukos 10 taškų persvarą įgiję Maskvos krepšininkai antroje rungtynių dalyje padidino savo pranašumą iki 24 taškų (68:44). Atotrūkis tarp komandų nenustojo didėti, o ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai turėjo 38 taškų deficitą (89:51) - tad rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

D.Lavrinovičius per 7 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 6 naudingumo balus.

R.Šiškauskas ant parketo praleido 16 minučių ir per jas surinko 7 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 7 naudingumo balus.

Atsakomąsias rungtynes ekipos žais penktadienį, kovo 23 dieną.

CSKA: N.Krstičius 18, A.Švedas 15, J.Gordonas 14, M.Teodosičius (5 rez. perd.), A.Kirilenko ir V.Chriapa po 11.

"Gescrap BB": K.Vasiliadis 15, A.Mumbru 14, M.Baničius 9, D.Mavroeidis ir A.Jacksonas (6 rez. perd.) po 7.