0

Šveicaras Rogeris Federeris ATP turnyro Indian Velse finale sekmadienį 7:6, 6:3 įveikė amerikietį Johną Isnerį ir tapo pirmuoju tenisininku, sugebėjusiu laimėti šį turnyrą ketvirtą kartą. Anksčiau jis tapo nugalėtoju 2004-2006 metais, rašo „Reuters“.

30 metų R. Federeris puikios sportinės formos – laimėjo šešis iš pastarųjų aštuonerių ATP „World Tour“ turnyrų. Indian Velse R. Federeriui pradžioje teko kovoti su gripu, vėliau – stoti akistaton su buvusiu „US Open“ čempionu Juanu Martinu Del Potro ir amžinu varžovu Rafaeliu Nadaliu.

„Manau, kad žaidžiu nepaprastai gerai nuo pernai metų „French Open“ turnyro. Viskas ko man trūko - sėkmės“, – komentavo 16 kartų Didžiojo kirčio laimėtojas R. Federeris.

Šveicaras nusiteikęs šiais metais iškovoti daugiau Didžiojo kirčio turnyrų ir nuversti nuo sosto Novaką Džokovičių. „Esu sveikas ir laimingas. Mėgaujuosi gyvenimu ir puikiai žaidžiu. Ar tai geriausias mano žaidimas? Nežinau“, - kalbėjo trečią vietą pasaulio reitinge užimantis R. Federeris.

Moterų varžybas laimėjo pirmoji pasaulio raketė baltarusė Viktorija Azarenka. Ji finale sekmadienį 6:2, 6:3 įveikė antrąją pasaulio raketę rusę Mariją Šarapovą.

Turnyro prizų fondą sudarė beveik 4,7 mln. JAV dolerių.