Karjerą baigusi 32 metų JAV kalnų slidinėjimo žvaigždė Sarah Schleper paskutinį kartą trasą įveikė vilkėdama plonytę mini suknelę ir rankose laikydama savo trimetį sūnų, rašo „Sport Bild“.

Starto pozicijoje garsiai surikusi S. Schlepper pusę Austrijos Lienzo slalomo trasos įveikė viena, o paskui stabtelėjusi, paėmė savo sūnų Lasse ant rankų ir, plojant žiūrovams kirto finišo liniją. Čia ją pasitiko ir dvi kolegės iš JAV kalnų slidinėjimo rinktinės – Julia Mancuso ir Lindsey Vonn.

Po 15 metų daugelio pasaulio taurės varžybų, penkių pasaulio čempionatų ir keturių olimpinių žaidinių dalyvė didžiąjam sportui ištarė „Sudie“. Dideliais laimėjimais pasigirti ji negali – laimėjo vienintelį pasaulio taurės etapą Šveicarijoje 2005 metais ir keturis kart stovėjo ant prizininkų pakylos.

Sarah Schleper (nuotr. SCANPIX)Sarah Schleper (nuotr. SCANPIX)