0

„Manchester City“ ekipai nepavyks baigti Anglijos „Premier“ lygos sezono be pralaimėjimų - turnyrinės lentelės lyderis pirmadienį Londone 1-2 nusileido vietos „Chelsea“.

Dvikova svečiams prasidėjo labai sėkmingai: nesužaidus nė 2 minučių Mario Balotelli iššoko vienas prieš Petrą Cechą ir be vargo pasiuntė kamuolį į tinklą.

Atrodė, kad „Manchester City“ šį vakarą neturės problemų: lietaus plautame „Stamford Bridge“ stadione Roberto Mancini auklėtiniai ilgą laiką dominavo bei ramiai kontroliavo kamuolį. Nepaisant to, 34 minutę buvo atstatyta pusiausvyra - Joe Hartą po Danielio Sturridge'o perdavimo nestabdydamas kamuolio nuginklavo Raulis Meirelesas.

Po pertraukos Mančesterio komandos situacija dar labiau komplikavosi, mat už pražangą prieš varžovą antrą geltoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Gaelis Clichy. Kiekybiniu pranašumu „Chelsea“ pasinaudojo: 81 minutę kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Joleono Lescotto ranką, o arbitro skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo po keitimo aikštėje pasirodęs Frankas Lampardas.

Per likusį laiką desperatiškos „Manchester City“ pastangos išsigelbėti nedavė vaisių - „Chelsea“ iškovojo 10 pergalę sezone bei su 31 tašku pakilo į trečią vietą turnyrinėje lentelėje.

Tuo metu „Man City“ (38 tšk) prieš antroje vietoje žengiantį „Man Utd“ pirmauja jau tik dviem taškais.

Londono „Chelsea“ 2 - 1 „Manchester City“

2' [0 - 1] M.Balotelli, 34' [1 - 1] R.Meireles, 82' [2 - 1] F.Lampard (iš 11 m. baudinio).

szólj hozzá: Che 2-1 Mac